Apie incidentą Šiaulių tardymo izoliatoriuje: pareigūnai veikė ryžtingai ir profesionaliai


Profesionalūs ir šaltakraujiški Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų veiksmai neleido pabėgti į laisvę tai suplanavusiam nuteistajam, sako teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, komentuodamas antradienio vakare sustabdytą nuteistojo iki gyvos galvos bandymą ištrūkti į laisvę.
 
„Dėkoju Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnams, kurių profesionalūs ir šaltakraujiški veiksmai neleido pabėgti į laisvę tai suplanavusiam nuteistajam. Pataisos įstaigų sistemos pareigūnai ne kartą įrodė, kad yra gerai pasirengę veikti įvairiose situacijose, – sako teisingumo ministras E. Jankevičius. – Didelė pagarba mūsų moterims ir vyrams, kurie pasirinko šį sunkų ir atsakingą darbą, padedantį užtikrinti visuomenės saugumą“.
 
Pasak ministro, pareigūnei suteikta reikalinga medikų ir psichologinė pagalba. Visi operacijoje dalyvavę asmenys bus paskatinti už profesionalumą ir ryžtą, parodytą esant sunkioms aplinkybėms.  
 
Šiuo metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje atliekamas tyrimas, dirba specialistai iš Kalėjimų departamento. Bus išsiaiškinta, kaip nuteistasis galėjo įsigyti draudžiamų daiktų ir įkaite paimti pareigūnę. 
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.01.29; 10:08
print