Atsargiai – Bilderbergo multimilijardieriai


Mes užsiimame anti-esperanto kalbomis. Mūsų laikų globalizmas remia ne šiaip sau „kalbas” ar įdomius eksperimentus, bet tai, kas jam naudunga: sukurti vientisą pasaulį su minimaliais skirtumais, kuriame darbo jėga ir kapitalas be kliūčių būtų permetami iš vienos vietos į kitą.

Tam globalizmo zonoje naikinamos nacionalinės valstybės, į kurių vietą ateina įvairių ekonomikos šakų tarpkontinentinės korporacijos su biudžetu, lygiu Ispanijos ar Prancūzijos biudžetui. Tam Bilderbergo multimilijardierių grupė kuria pasaulinę vyriausybę, planuoja įvesti visame pasaulyje vieną religiją, kuri aptarnautų jų ideologiją.

O ta visai žmonijai primetama ideologija yra 1) dorovinis reliatyvizmas laikant asmeninį „išlikimą” didžiausia vertybe, 2) bet kuriomis su tradicine morale nieko bendra neturinčiomis priemonėmis pasiekta milijoninė bankinė sąskaita, 3) nuolatinis prestižininių prekių įsigijimas, 4) gyvenimas dėl naujų prekių ir materialinių malonumų.

Visa tai dabar vadinama „judeo-krikščioniškomis vertybėmis” priešpastatant jas „atgyvenusiai fundamentalistinei” moralei. Bilderbergo metodai – vardan „visuotinės gerovės” mažinti gyventojų planetoje skaičių per pandemijas sukeliančius skiepus, dirbtinį „terorizmą”, „reguliuojamus konfliktus”, dirbtinius žemės drebėjimus tt., palaikyti winnerius loserių sąskaita, nuolat didinti loserių skaičių naikinant viduriniąją klasę.

Mažinant gyventojų planetoje skaičių taip pat tinka šeimos griovimas ir homoseksualinių „šeimų” propagavimas, lyties skirtumo panaudojimas visų pirma ištvirkavimo pramogoms, lyties keitimas, žmonių gimdymo kontrolė su tikslu perkelti gimdymą į eugenikos laboratorijas, dirbtinai ir per klonavimą gaminančias „teisingus piliečius”, vaikų selekcija atimant vaikus iš nepasiturinčių arba „ideologiškai kenksmingų” šeimų.

Bilderbergui aktualiausia valdyti žmonių sąmonę ir veiksmus, užgniaužti bet kokį pasipriešinimą, o tam tarnauja ne vien tik visuotinai paperkamos masinės dezinformacijos priemonės (MDP), bet svarbiausia – totalinė elektroninė žmonių kontrolė: biopasai, biočipai, žmogaus buvimo vietą nurodantys mobilieji telefonai, kuriais galima klausyti pokalbių t.t. Tam bankinių mafijozų supirktos skirtingų šalių spectarnybos yra jungiamos į vieną globalinį tinklą.

Bilderbergo valdžios įrankis – globalizuotas bankinis kapitalas, įvaldęs finansinių krizių kūrimą ir jų pagalba superkantis į bankrotą įvaromas geriausias ir perspektyviausias korporacijas ir įmones. Taip astronomiškai išauga pagrindinių pasaulio bankininkų kapitalas, pradėtas dirbtinai didinti dar per abudu pasaulinius karus. Taip kuriamas nematomas keliasdešimt šeimų pasaulio dievų Olimpas, nuo kurio priklauso ištisų žmonių grupių gyvenimas ir mirtis.

Nacionalinės valstybės, parlamentai, prezidentai paperkami drauge su jų spectarnybomis ir pavirsta puikiai valdoma lokaline administracija. Niekas nebegali ateiti į „valdžią” be bilderbergerių palaiminimo. Tai nauja totalinė vergovinė santvarka, apie kurią pranašiškai rašė George’as Orwell’as.

Todėl viskas, kas priešinasi, turi būti sunaikinta. Čia priklauso tradiciniai abraominiai tikėjimai ir moralė, iš kurių aktyviai priešinasi tik islamas. Dėl to visas įniršis ir šmeižtas nukreiptas prieš islamą. Šiomis sąlygomis bendra žmonijos kalba, esperantas, yra savo vietoje, o mūsų atkuriamoji prūsų kalba, kuri gaivina „nereikalingą” mirusią kultūrą, yra kenkimas ir trukdymas.

Kaip matote, dalykai ne šiaip, bet ideologiškai skirtingi, aš jau neminiu mūsų grynai lingvistinių principų, kurie remiasi faktais ir nesuderinami su esperanto voliuntarizmu.

Nuotraukoje: straipsnio autorius Letas Palmaitis. 

2010.08.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *