FSB karininkas pripažino, kad už teroro aktų Paryžiuje ir neramumų Londone slypi Kremlius


Buvęs FSB karininkas, pabėgęs iš Rusijos į Ukrainą, pareiškė programos „TSN Tižden“ (rodoma per televizijos kanalą „1+1“) žurnalistams, kad už teroristų aktyvumo Europoje ir JAV slypi Rusijos specialiosios tarnybos.

Rusijos karininkas (žurnalistai jį vadina Jevgenijumi) buvo kovos su terorizmu specialistas. Jis tvirtina, kad radikaliosios islamistų grupuotės „tiesiog prikamšytos rusų agentų“, valdomų iš Kremliaus. Žurnalistai pabrėžia, jog du kartus patikrino FSB darbuotojo žodžius melo detektoriumi, kuris patvirtino, kad jie teisingi.

Pasak Rusijos saugumiečio, Rusija prisidėjusi prie neramumų Londone 2009, 2010, 2011 metais, kai vyko susirėmimai tarp vietinių radikalų ir musulmonų.

Be to, jo nuomone, Rusijos specialiosios tarnybos „negalėjo nežinoti“ apie rengiamus Paryžiuje teroro aktus, vykusius 2015 metų lapkričio 13, kuriuose žuvo 130 žmonių. Teroristų organizacija „Islamo valstybė“ prisiėmė atsakomybę už tuos išpuolius ir pagrasino naujomis atakomis ateityje.

„Galima tiksliai pasakyti, kad visa, kas dėjosi, buvo naudinga Rusijai. Ir Rusijos specialiosios tarnybos turėjo visas galimybes tai organizuoti“, – sakė jis.

„1+1“ pašnekovas tvirtina, kad Rusijos specialiosios tarnybos susijusios su Hezbolla ir Islamo valstybės islamistais.

Šaltinis: gordonua.com

2015.12.12; 03:23

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *