Gandai apie Vladimiro Putino skyrybas su žmona nepasitvirtino


Pranešimų žiniasklaidoje, jog dabartinis Rusijos premjeras Vladimiras Putinas skiriasi su žmona Liudmila Putina, pasitaikydavo ir anksčiau. Ir – ne vieną kartą.

Tačiau kiekvieną sykį tokias žinias tekdavo paneigti. Taip atsitiko ir dabar.

Oficialusis V.Putino sekretorius Dmitrijus Peskovas išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, jog pokalbiai apie galimas premjero skyrybas su žmona – laužti iš piršto. Suprask, tokios versijos ir samprotavimai neturi nė mažiausio pagrindo.

Pirmą sykį žinia, esą vienas galingiausių ir įtakingiausių Rusijos politikų neištikimas savo antrąjai pusei, nuskambėjo 2008 metų balandį. Šio pranešimo kaltininkas – laikraštis “Moskovskij korespondent”. Būtent šio leidinio žurnalistas paskelbė daug triukšmo sukėlusią žinutę, jog slapta įvyko Vladimiro Putino ir Alinos Kabajevos vestuvės. Pats V.Putinas tąsyk labai pasipiktino šiais tvirtinimais. Jis net oficialiai išreiškė nepasitenkinimą bei susierzinimą. “Iš nosies iškrapštė ir savo popiergalius ištepliojo”, – maždaug tokia buvo jo replika.

Šiemet viešojoje erdvėje pasirodė dar keistesnė žinutė. Esą V.Putino antroji pusė sumanė tapti garsaus Rusijos vienuolyno vadove. Juokingiausia, kad šį prasimanymą paneigti priversta buvo pati Rusijos Stačiatikių bažnyčios vadovybė. Stačiatikių lyderiai viešai ir labai rimtai įrodinėjo, kodėl Liudmila Putina niekaip negalinti tapti nei vienuole, nei vienuolyno vyresniąja.

Prieš keletą dienų V.Putinas su žmona L.Putina pasirodė viešame renginyje. Kartu. Paklaustas, kodėl pastaruoju metu labai retai kur nors pasirodąs su žmona, Rusijos premjeras nesutriko. V.Putinas jam būdinga griežta forma atkirto: “Labai įtemtas darbo grafikas, jūs manote, kad Rusijos premjeras nėra užimtas žmogus, todėl nenuostabu, kad ne visuomet pasiseka daugiau laiko skirti savo šeimai”. Jo žmona Liudmila demonstravo, kad jų šeimoje – meilė ir abipusė pagarba.

Nuotraukoje: Rusijos premjeras Vladimiras Putinas su žmona Liudmila Putina.

2011.08.04

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *