Gegužės 9-ąją FSB planuoja teroro aktus Maskvoje


Rusijoje gali būti įvykdyta kruvinų teroro aktų gegužės 9-ąją. Apie tai rašo daugybė jėgos struktūroms artimų šaltinių. Beje, pastebėtas nesuprantamas uždarbiautojų iš Ukrainos perkėlimas į Maskvą ir Peterburgą, kur jie apgyvendinami grupėmis išnuomotuose butuose, žadant pinigų už tai, kad jie „truputį pagyvens“, o paskui išvažiuos.

Apie galimus teroro aktus rašo rusiškas tinklaraštis bell mess medžiagoje „Žanro dėsnis reikalauja…“, kuris rekomenduoja susilaikyti per šventes nuo lankymosi masiniuose renginiuose.

„Kremliui reikalinga kiekvieno ruso asmeninė nuoskauda, patirta iš Ukrainos ir ukrainiečių. Kremliui reikia, kad „Tėti, nudėk banderininką“ nekeltų klausimų ir nereikalautų didelių aiškinimų.

Kremliui reikia, kad karas su Dešiniuoju (ar Teisingumo) Sektoriumi taptų kiekvienam rusui savigynos klausimu.

Kur visa tai mus veda?

Gegužės 9-ąją (arba šiek tiek anksčiau, arba šiek tiek vėliau) Rusijos Federacijos gyventojų tikriausiai laukia visa virtinė kruvinų staigmenų, o būtent teroro aktų Maskvoje ar kituose dideliuose miestuose su gausiai išmėtytomis įvykio vietoje Jarošo vizitinėmis kortelėmis.

Mes žinome, kad teroro aktai prieš savus gyventojus – Rusijos seniai ištobulintas gyventojų mobilizavimo receptas.

Po to, kai Dešinysis (ar Teisingumo) Sektorius įrodys savo tarptautinį pavojingumą ir žvėrišką neapykantą Rusijai organizuodamas  teroro aktus pačios Rusijos teritorijoje, jau niekas nebegalės abejoti, kad į Ukrainą reikia nedelsiant įvesti kariuomenę.

Ne tam, kad apgintų kažkokius mitinius rusakalbius Ukrainos gyventojus, kurių gynimas kelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų (o kas gina rusakalbius Kazachstano gyventojus Latvijoje?), o jau savo pačių gyventojams apginti, su visapusiška ir besąlygiška jų parama ir kilnaus įniršio pakilimu.

Tuo pačiu Putinas gaus savo mėgstamą „simetrinį argumentą“: girdi, jei JAV turėjo teisę įvesti kariuomenę į Afganistaną po Pasaulinio prekybos centro susprogdinimo, tai kodėl gi mes neturime teisės įvesti kariuomenės į Ukrainą po siaubingiausio teroro akto Rusijos centre šventą Gegužės 9-osios dieną? O pačioje Amerikoje Rusijos įtakos agentai kreipsis į savo senatorius ir įgeldami paklaus: girdi, palaikote terorizmą?

Kaip matote, naudos ir dividendų iš gero sprogimo Rusijos centre begalės.

Mes rekomenduojame rusams Rusijoje dėl visa ko išvykti iš didmiesčių per gegužės šventes, ypač  gegužės 9-ąją. Mes taip pat rekomenduojame nevažinėti gegužės 8–10 dienomis metro, nebūti daugiaaukščiuose gyvenamuosiuose namuose, aikštėse ir nedalyvauti gausiose eitynėse. Žinoma, jei nenorite tapti nekalta auka“.

Informacijos šaltinis: http://freejournal.biz/article3978/index.html

2014.05.08; 13:05

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *