Kalėdas pasitikime gerumu


Koncertinė agentūra Muzika Festiva ir Gintauto Labanausko Labdaros Paramos Fondas pristato VI –tąjį Kalėdinį festivalį „KALĖDAS PASITINKANT GERUMU“, kuris gruodžio 15 – 29 dienomis vyksta Kaune, Kėdainiuose bei Šiauliuose.

5 koncertus visuomenei dovanojančio festivalio misija – per klasikinę ir sakralinę muziką suvienyti miesto bendruomenę bei bažnyčių parapijų bendruomenes krikščioniškai vertybiniu ir moraliniu pagrindu, sutelkti susimąstymui bei pakiliam susikaupimui Advento metu sukuriant ypatingą šventinę nuotaiką ir autentišką Šv. Kalėdų atmosferą per visą šventinį laikotarpį.

Mes, festivalio organizatoriai ir muzikos bei meno atlikėjai, siekiame, kad šis Kalėdinis festivalis taptų ryškiu vertybiniu akcentu Kauno ir kitų Lietuvos miestų šventinių renginių kontekste, nes tai, mūsų nuomone, yra labai svarbi kalėdinio laikotarpio šventimo kultūros dalis.

Mes tikime, kad profesionali klasikinė ir sakralinė muzika gali ir turi pasitarnauti tikrų, laiko patikrintų klasikinių krikščioniškų vertybių sklaidai visuomenėje, tuo pačiu sukuriant pasirinkimo alternatyvą tikrojo meno ir tikros, nekomercinės kalėdinės dvasios pasiilgusiems žmonėms, sudarant galimybę prasmingai praleisti laiką ir pajusti socialinio solidarumo ir bendruomeniškumo dvasią Kalėdinio festivalio koncertuose.

Siekiant gaivinti ir ugdyti krikščionišką socialinio jautrumo ir atsakingumo jausmą visuomenėje, tirpdant susvetimėjimo ir abejingumo ledus tarp žmonių, šiemet neatsitiktinai pasirinktas festivalio strateginis partneris – Gintauto Labanausko Labdaros Paramos Fondas – kuris jau daug metų tęsia savo kilnią misiją ir vykdo sėkmingą veiklą pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir nepasiturintiems žmonėms srityje.

Todėl į nemokamus festivalio koncertus susirinkusiems žmonėms, o taip pat socialiai atsakingoms verslo bendrovėms šio bendradarbiavimo pagrindu bus sudaryta galimybė prisiminti visus likimo nuskriaustus žmones ir su jais pasidalinti savo širdies šiluma, gerumu bei paremti juos materialia auka.

Tradiciškai Festivalyje dalyvauja talentingi aukščiausio lygio muzikos profesionalai, gerai žinomi Lietuvoje ir užsienyje, jų tarpe ir VDU muzikos akademijos talentingi jaunieji atlikėjai, kurie savo talentu išpuoselėta muzika ir idealistiška dvasia prisidės prie Kalėdinio stebuklo sukūrimo visiems.

Festivalio koncertuose skambės J.S.Bach, J.Haydn, G.F.Handel, L. Beethoven, D.Sullivan, G.Verdi, K.Pendereckij sakralinė muzika. Renginys nemokamas. 

Informacinis šaltinis – koncertinė agentūra Muzika Festiva ir Gintauto Labanausko Labdaros Paramos Fondas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013.12.21 

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *