Kam Angela Merkel save egzaminuoja slidžių trasose?


Vaikystėje Angelai Merkel būdavo sunku net laiptais lipti, primena žurnalistė leidinyje The Christian Science Monitor. Tas faktas, kad ji dabar slidinėja, rodo, jog A.Merkel iš visų jėgų stengiasi įveikti savo problemas, mano Sara Miller Liana.

Ši tema atkreipė dėmesį tomis dienomis, kai slidinėdama A.Merkel patyrė traumą. Autorė pabrėžia: „Beprotiškas nusileidimas stačia nuokalne prieštarautų viskam, ką mes žinome apie neskubų ir metodišką A.Merkel stilių“.

Bet slidinėjimas ir, ko gero, net kritimas siejasi su paveikslu moters, kuri visą gyvenimą stengiasi įveikti problemas, susijusias su fizine forma.

Stefanas Kornelius iš Süddeutsche Zeitung sakė autorei, kad vaikystėje Angelai Merkel būdavo labai sunku lipti laiptais ar kalvų šlaitais. „Jis mano, kad tai padėjo suformuoti strateginį protą, kuris iš pradžių žengia „žingsnius mintyse“, o paskui realiai: ji negalėjo eikvoti jėgų tam, kad tuščiai „koptų laiptais“, – sakoma straipsnyje.

Nuo to laiko A.Merkel daug pasiekė, rašo autorė. Ji kasmet eina į pėsčiųjų žygį. Sakoma, kad taip ji praleido atostogas ir 2013 metų rugpjūtį.

Artimiausiu metu dėl traumos kanclerei teks atidėti keliones. „Ir vis dėlto A.Merkel gali vaikščioti su ramentais. Ji ketina rengti vyriausybės posėdžius. Tai atkreipia dėmesį į kitą jos žymų bruožą – uolumą darbe“, – baigia autorė.

Šaltinis: The Christian Science Monitor

2014.01.14; 03:55

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *