Kas pasisavino pagrindinę sostinės gatvę?


Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybė paskelbė visai Lietuvai, kad ji gali viską.

Pasirodo, keli už mūsų visų mokesčius išlaikomi tarnautojai turi teisę pasisavinti pagrindinę sostinės gatvę.

O teismas, skelbiantis sprendimus Lietuvos Respublikos vardu, toleruoja valdžiažmogių gatvės užvaldymą, pavadindamas tai pirmumo teise. Vadovaujantis tokia „geležine logika“, jei miesto susisiekimo transporto taisyklėse nurodyta, esą įlipti į transporto priemonę pirmumo teisę turi nėščios moterys ir pagyvenę žmonės, tai jie, pasinaudodami ta teise, gali iš viso kitų socialinių grupių neįleisti į transporto priemones.

Niekas nepaneigė pasirodžiusių gandų, kad piliečiai su trispalve ant peties į Gedimino prospektą, tą šventinę ir visiems mums brangią dieną, tiesiog nebus įleidžiami.

Tradicinių Kovo 11-osios patriotinių eitynių organizatoriai, kiekvieną tikrą patriotą ragina šią dieną pasiimti trispalvę, pakviesti šeimą ir draugus ir pereiti visą Vilniaus centrą ir senamiestį, nepaliekant kurios nors vienos gatvės valdžiažmogių šutvei.

2013 metų kovo 4-ą dieną mes įteikėme Vilniaus miesto savivaldybei raštą, siūlantį suderinti Kovo 11 dienos patriotinių eitynių maršrutą nuo Katedros aikštės iki Aušros vartų.

Eitynės prasidėtų 2013-03-11 dieną, 16.00 val.

Jei visuomeninės organizacijos išstumiamos iš Gedimino prospekto, pažiūrėsime, kiek toli veda abonentinės koalicijos narių noras laužyti demokratines teises ir patriotines tradicijas. Ar jiems užteks Gedimino prospekto, ar išdrįs jie užsigrobti ir Pilies gatvę?
Greitai pamatysime…

Kovo 11-oji – tai Laisvės diena, todėl atėjo laikas parodyti, kiek mumyse yra laisvės, kiek ryžto ir kiek pilietinės drąsos.

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotraukoje: Julius Panka, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas.

2013.03.06

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *