Kviečiame į mitingą “Laisvė ar priespauda?“


Kviečiame į mitingą „Laisvė ar priespauda”. Mitingas įvyks rugsėjo 4 dieną 12 valandą Kaune, Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus.

Pagerbsime kovotojo su pedofilija Drąsiaus Kedžio atminimą, reikalausime objektyviai ištirti jo nužudymo aplinkybes, taip pat reikalausime išsamiai tirti ir kitas rezonansines bylas. Mitinge diskutuosime dėl konkrečių priemonių, kaip atkurti tvarką šalyje, kaip pažaboti oligarchų bei pedofilų klanus ir tebesitęsiantį valstybės griovimą.

 

Šių metų balandžio mėnesį kovotojas su pedofilija Drąsius Kedys rastas nužudytas netoli Kauno. D.Kedys kovojo už teisingumą, buvo persekiojamas ir nutildytas amžiams. Jam rugsėjo 4 dieną būtų suėję 38 metai. Deja, jo nužudymas netiriamas iki šiol.

Padėtis Lietuvoje sudėtinga. Turime pasirinkti. Ar pasiduosime oligarchų ir pedofilų klanams, kurie mus engia, skurdina, persekioja? Ar kovosime su jais ir atkursime tikrą, teisinę valstybę? Ar toliau kęsime didžiulių mokesčių jungą ir net jų didinimą? Ar griežtai pareikalausime: mokesčiams -moratoriumą! Ar toliau kęsime prieštaringos mokslo ir švietimo reformos keliamas blogybes ir mokėsime už mokslą didžiules sumas, net 6 – 16 tūkstančių litų per metus? Ar tarsime tvirtą NE faktiniams Lietuvos švietimo  sistemos griovėjams, ar pareikalausime keisti reformos kryptis?

Lietuvos likimui neabejingi piliečiai, vienykimės!

„Drąsiaus kelias“

Vyčio“ judėjimas

Asociacija „Vienybės forumas

Visuomeninė piliečių sąjunga

2010.09.01

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *