Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į Dieveniškių stovyklą


LTJS kasmet vasario 16-ąją žygiuoja Kaune, kovo 11-ąją mūsų šūkiai drebina Vilniaus Gedimino prospektą, gegužės 21 dieną Panerių memorialas skamba nuo mūsų dainų.

Pernai nedraugiškos mūsų Tautai jėgos smerkė mūsų tradicinę Dieveniškių stovyklą, šmeižė ir juodino baltiškumo ir patriotizmo idėjas.

“Žmogaus teisių” “gynėjai” iš savo “stebėjimo institutų” gąsdino visą Lietuvą įžvelgdami mūsų renginyje visokius “-izmus”. Nedraugiškos lietuvybei politinės jėgos, valdančios Šalčininkų rajoną, irgi prisijungė prie šios šmeižto propagandinės akcijos, turėjusios net tarptautinį atgarsį. Tačiau, “šunys loja, o karavanas juda”…

LTJS, organizuodama kultūrinę baltišką stovyklą Dieveniškėse, primena, kad Šalčininkų kraštas baltų žemė, kad tai lietuvių tautos lopšys. Stovyklos šūkis: „Ačiū Dievui(-ams) už baltiškas šaknis!”

LTJS skelbia, kad Šalčia – baltų žemė, kad tai neatsiejama Lietuvos dalis ir NIEKAS neuždraus čia stovyklauti baltų palikuonims bei žadinti mūsų lenkiškai ir gudiškai kalbančių tautiečių širdyse baltiškumo ugnelę.

Stovyklos programoje labai daug įdomios veiklos: keramikos, žalvario, odos dirbinių gamyba, poezija, animacija, ekskursijos ir žygiai po apylinkes, baltų kalbų pamokos, baltų apeigos ir šv. Mišios, muzikavimas ir dainavimas, baltų karybos meno pagrindai, eitynės per miestelį su patriotiniais šūkiais ir dainomis

Stovykloje dalyvaus kelios dešimtys patriotiškai nusiteikusių jaunuolių iš Lietuvos ir Latvijos.

Atidarymas: 2011-07-25 11.00 val.
Uždarymas planuojamas 2011-07-29 16.00 val.

Nuotraukoje: Julius Panka, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas.

2012.07.23

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *