LRT trečiadienį skelbs generalinio direktoriaus konkursą


LRT kėdės. Slaptai.lt nuotr.

Trečiadienį skelbiamas LRT generalinio direktoriaus konkursas, praneša LRT.
 
Kaip dalijamasi pranešime žiniasklaidai, su konkurso skelbimu ir aprašu bus galima susipažinti portale lrt.lt. Pasak LRT, konkurso skelbimą planuojama paviešinti trečiadienį, iki 10 val.
 
Pažymima, kad naujame konkurso apraše bus pasikeitimų: po dokumentų patikrinimo kandidatų pavardės bus skelbiamos viešai, taip pat bus viešinamos kandidatų veiklos programų santraukos.
 
ELTA primena, kad kovo mėnesį įvykusiuose LRT generalinio direktoriaus rinkimuose, iš šešių kandidatų, dėl nepakankamai surinkto balsų kiekio, nebuvo išrinktas nei vienas.Įvykdžius du balsavimo turus nei vienas iš kandidatų pirmame ture nesurinko daugiau nei 7 balsų. Antrajame ture kandidatai surinko po vienodą balsų skaičių. Portalo Lrytas.lt pateiktais duomenimis, šie kandidatai, tai – dabartinė LRT generalinė direktorė M. Garbačiauskaitė-Budrienė ir Aistis Zabarauskas.
 
Dabartinė LRT vadovė M. Garbačiauskaitė-Budrienė penkerių metų kadenciją pradėjo 2018-aisiais.
 
LRT generalinį direktorių konkurso būdu skiria 12 narių LRT taryba. Tarybai šiuo metu vadovauja Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2023.04.19; 08:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *