Monstrų karaliene vadinama dainininkė turi milijonus gerbėjų


Kasmetiniame “Forbes” įtakingiausių pramogų verslo žmonių šimtuke įvardintos žvaigždės šiemet uždirbo kartu paėmus beveik 5 milijardus JAV dolerių. Šiuos pinigus jos “užkalė” daugiausiai vaidindamos meniniuose filmuose arba dainuodamos.

Pati populiariausia, iškovojusia pirmąją vietą tapo Monstrų karaliene pakrikštyta dainininkė Lady GaGa. Ši ekscentriška dainininkė ne tik laimėjo pirmąją vietą, bet dar uždirbo ir apie 90 milijonų JAV dolerių.

Manoma, kad jai susikrauti tokius gausius turtus bei tapti itin populiaria padėjo vadinamieji socialiniai tinklai. Socialiniame tinkle “Facebook” ji subūrusi maždaug 33 milijonų gerbėjų būrį. O socialiniame tinkle “Twitter” jos populiarumas – kiek mažesnis. Bet vis tiek – įspūdingas. Ten ją gerbia, atidžiai skaito jos pasisakymus bei seka kiekvieną jos žingsnį apie 11 milijonų gerbėjų. Monstrų karalienei – dar tik 25-eri metai.

Antrojoje vietoje liko TV laidų vedėja iš JAV prodiuserė Oprah Winfrey. Tačiau ir antrąją vietą užėmusi moteris – labai turtinga. Per pastaruosius penkerius metus ji, manoma, “užkalė” apie 290 mln. JAV dolerių. Šios 57-erių metų moters ateities planai – dideli. Ji ketina įkurti nuosavą televizijos kanalą ir ten rengti autorines TV šou laidas.

Į trečiąją vietą pastūmėtas liko kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis. Jam – tik 17-a metų. Per paskutiniuosius keliolika mėnesių jis “užkalė” net 53 milijonus JAV dolerių. Šie pinigai atkeliavo po populiariųjų jo koncertų. Jo pirmosios danos “Baby”, tapusios vadinamuoju hitu, internete klausėsi apie 600 milijonų sykių.

Sakykit, kodėl tokių didelių tiražų, populiarumų bei turtų niekad nesulaukia rimtos idėjos, rimti renginiai, rimtos parodos, rimtos knygos ar rimti koncertai? Ką turėtų padaryti rimtieji kūrėjai, kad užsidirbtų bent pusę to, ką uždirba, pavyzdžiui, Monstrų karalienė? Kaip derėtų elgtis rimtų knygų autoriams, norintiems turėti bent minimalius tiražus, iš kurių būtų bent jau galima pragyventi?

Nuotraukoje: ekscentriškoji dainininkė Lady GaGa, vien šiemet iš savo koncertų uždirbusi apie 90 milijonų JAV dolerių.

2011.05.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *