Neblaiviam prie vairo sėdusiam M. Adomėnui skirta 800 eurų bauda


Parlamentaras Mantas Adomėnas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Neblaiviam prie vairo sėdusiam buvusiam užsienio reikalų viceministrui Mantui Adomėnui skirta 800 eurų dydžio bauda, pusmečiui atimta teisė vairuoti automobilį.
 
Tokias administracines nuobaudas politikui skyrė Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK).
 
Be numatytos pigininės baudos ir pusmečiui atimtos teisės vairuoti transporto priemonę, kaip Eltai teigė Utenos AVPK atstovė Asta Šuminienė, politikas metus turės vairuoti transporto priemonę, kurio įrengtas antialkoholinis variklio užraktas.
 
ELTA primena, kad rugpjūtį užsienio reikalų viceministras M. Adomėnas pranešė, jog traukiasi iš užimamų pareigų. Politikas prisipažino vairavęs neblaivus (nustatytas 0,62 prom. girtumas) ir todėl nusprendė atsisakyti posto.
 
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigė viceministrui priekaištų dėl darbo kokybės pastaruoju metu neturėjęs, tačiau sprendimą atsistatydinti įvertino kaip tinkamą žingsnį.
 
M. Adomėnas 2008–2020 metais buvo Seimo nariu. 2018 m. konservatoriai jį pašalino iš partijos dėl ryšių su buvusiu „MG Baltic“ koncerno viceprezidentu Raimundu Kurlianskiu, kuris korupcijos byloje jau išteisintas.
 
2020 m. pralaimėjo rinkimus Raudondvario vienmandatėje apygardoje, tačiau 2021 tapo URM viceministru.
 
Gytis Pankūnas (ELTA)
 
2023.08.30; 07:30
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *