Petraeuso skandalas: FTB agentas – Gill Kelley pažįstamas – siuntinėjo jai savo nuogo liemens nuotrauką


Nūnai išaiškėjo naujos detalės apie skandalą, kuris šiuo momentu atsiliepė ne tik buvusiam CŽV direktoriui Petraeusui, bet ir JAV ginkluotųjų pajėgų Afganistane vadui Johnui Allenui. Taip tvirtina „Daily Mail“.

Skandalo herojė – namų šeimininkė ir karinės bazės savanorė tarnautoja Gill Kelley, kuri gavo grasinančių laiškų nuo Petraeuso meilužės ir susirašinėjo su Allenu, primena žurnalistės Heili Piterson ir Megan Kenilli. Kelley ištekėjusi, turi tris vaikus.

Beje, naujos intriguojančios detalės liečia Kelley pažįstamą – neįvardytą FTB agentą, kuriam ji padavė skundą dėl grasinančių anoniminių laiškų. „Kažkada agentas bandė susidraugauti su Kelley ir pasiuntė jai savo nuogo liemens nuotrauką. Tai verčia susimąstyti apie jo tikruosius ketinimus: kodėl jis viršijo savo tarnybinius įgaliojimus, kad pagelbėtų jai grasinimų istorijoje?“ – sakoma straipsnyje.

Grasinančiais elektroniniais laiškais užsiėmė FTB vietinio poskyrio kibernetinio nusikalstamumo skyrius, rašo laikraštis. Tas agentas taranavo kitame padalinyje, todėl prie tyrimo nebuvo prileistas. Tačiau agentas primygtinai domėjosi tyrimu, kol viršininkai paliepė jam nesikišti į tą bylą, rašo laikraštis, remdamasis anoniminio šaltinio pasakojimu „The New York Times“ žurnalistams.

O „The Wall Street Journal“ pranešė, kad šiam agentui uždrausta užsiimti šiuo tyrimu dėl to, kad jis „galimas dalykas, nesveikai įsitraukė į šią temą“.

Bet FTB bendradarbis nepasidavė. Jis laikosi nuomonės, jog tyrimą norima „sušluoti po kilimu“, kad būtų išvengta skandalų, kurie gali sužlugdyti Barako Obamos perrinkimą. Agentas kreipėsi į kongresmeną respublikoną Reičertą, o tas susisiekė su respublikonų daugumos Kongrese lyderiu Kantoru.

Tuo pačiu laikraštis aiškina: nėra jokių liudijimų, jog Kelley su Petraeusu siejo kažkokie romantiški santykiai, bet Broadwell, sprendžiant iš jos laiškų, įžvelgė, kad Kelley pavojinga.

Taip pat įdomu, jog Broadwell kompiuteryje tyrėjai rado slaptų dokumentų. Petraeusas tikina, kad jis jų neperdavė jai.

Nuotraukoje dešinėje: Džill Kelli.

Šaltinis: „Daily Mail“

2012.11.25

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *