Prancūzų aktoriai „motule“ renkasi Rusiją


Gal ir teisūs buvo romėnai, kurių įstatymai draudė svetimšaliams, aktoriams ir prostitutėms būti piliečiais, dalyvauti rinkimuose.

Aktorių neištikimybę savo valstybei, pilietiškumo stoką paliudijo dviejų prancūzų aktorių elgesys.

Prancūzų aktoriui Žerarui Depardje, atsisakiusiam Prancūzijos pilietybės dėl didelių mokesčių, Rusija suteikė prieglobstį ir pilietybę, o gyvenamą vietą suteikė Mordovijoj, Saranske.

Kaip praneša „RIA Novosti“, prancūzų aktorė Bridžita Bordo pagrasino pasekti savo kolegos pavyzdžiu ir prašyti Rusijos pilietybės – tik dėl kitos priežasties. Tikėtina, kad aktorę, pasirenkančią „motule“ Rusiją, Vladimiras Putinas taip pat pasiųstų į Mordoviją. Kas gi ta Mordovija, kokia jos praeitis?

Iškart galima atsakyti, kad Mordovija praeityje garsėjo mirties lageriais, kuriuose veikė tikri mirties konvejeriai. Mirusiuosius, užmuštuosius, sušaudytus kalinius ten laidojo nuogus, be jokių karstų, iškastose duobėse. Vežant laidoti enkavedistas būtinai kirviu suknežindavo lavono galvą. Taip ir liko masinių kalinių kapų įdubusi žemė.

Prieš savo mirtį kaliniai iždui duodavo ekonominę naudą. Viename iš mirties lagerių buvo nužudyti trockininkai, N.Bucharino ir L.Kamenevo šalininkai, kaip skelbia „Klaipėdos diena“ (2004-04-21), ten buvo naikinami ir lietuviai, tarp jų ir gydytojas Dakinevičius, suimtas 1940 m. Mažeikiuose.

Žinant, kad sovietai savo piliečius, tarp jų komunistus partiečius, gabendavo į Mordoviją ir ten numarindavo, reikia manyti, kad aktorius jau dabar turėtų kirbinti ne itin jaukios asociacijos.

Nuotraukoje: prancūzų aktorė Bridžita Bordo jaunystės metais.

2013.01.12

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *