Rusijos federalinė ginkluotės, karinės ir specialiosios technikos tiekimo agentūros ataskaita


2011-aisiais metais Rusijos federalinė ginkluotės, karinės ir specialiosios technikos tiekimo agentūra (ROSOBORONPASTAVKA) sudarė Valstybinio gynybos užsakymo (VGU) kontraktų už 12,7 mlrd. rublių (bendra 2011-ųjų metų VGU kontraktų vertė apie 750 mlrd. rublių).

Tokią informaciją pateikė agentūros viršininkė Nadežda Sinikova. Rusijos gynybos ministerijos poreikiams patenkinti skirta didžioji VGU kontraktų dalis, sudarytų tarpininkaujant „ROSOBORONPASTAVKA“ agentūrai – apie 11,2 mlrd. rublių, likusi dalis atiteko kitoms jėgos struktūroms (VRM, FSB, YSM ir kt.).

Vykdydama 2011-ųjų metų VGU programas, ROSOBORONPASTAVKA sudarė 85 kontraktus už 10,6 mlrd. rublių. N.Sinikovos žodžiais remiantis, kontraktų iš viso sudaryta už mažesnę sumą nei skirta lėšų, nes derybų būdu pavyko sumažinti kai kurių kontraktų kainos bei teko atmesti keletą paraiškų dėl nepriimtinų sąlygų ar grubių techninių klaidų paraiškose.

Kalbėdama apie 2012-usius metus N. Sinikova pareiškė, kad jau sudaryta iš viso kontraktų net už 13 mlrd. rublių, ir tai menka dalis planuojamo 2012 m. VGU. 2012 metais Valstybinio gynybos užsakymo vykdymui skirta 980 mlrd. rublių, iš kurių „ROSOBORONPASTAVKA“ planuoja tarpininkauti sudarant kontraktų už 98,2 mlrd. rublių.

Parengta pagal lenta.ru informaciją.

2012.03.13

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.