Rusų klanas, kuris valdo Žerarą Depardje


Šalia prancūzų žvaigždės yra žmonių, artimų buvusiai sovietinei nomenklatūrai, tvirtina leidinys "Il Giornale". Dabar dėka Obelikso jie verčiasi bizniu, rašo Gaia Cezare.

„Rusijos pasas, gautas Sočyje iš „draugo Vladimiro Putino“ rankų, namas ir statoma vila Maskvoje, prabangūs apartamentai, padovanoti kito „draugo“ – Čečėnijos prezidento Ramzano Kadyrovo, perspektyvūs „didelio filmo“ filmavimai Čečėnijoje, restorano atidarymas Mordovijos sostinėje Saranske (turint omenyje, kad Mordovija žinoma dėl joje esančios moterų kolonijos, kur vis dar kamuojasi "Pussy Riot" dalyvė Nadežda Tolokonnikova)“, – vardija žurnalistė pastarojo meto įvykius, susijusius su Ž.Depardje (Gerard Depardieu).

„Rusija – naujas Žeraro Depardje, pabėgusio nuo Prancūzijos mokesčių ir atsidūrusio „didžiosios Rusijos demokratijos“ glėbyje, likimas, – daro išvadą G.Cezare. – Žeraro širdžiai dabar brangūs beržų gojai, poetinis Rusijos simbolis – simbolis šalies, kurioje nėra smulkmeniškumo, o vien tik dideli jausmai, šalies, kurioje niekada nesijauti vienišas, kaip rašė pats Ž.Depardje laiške Rusijos žiniasklaidai“, – rašo straipsnio autorė.

„Ž.Depardje ir negali jaustis vienišas, kaip rašė Prancūzijos "Le Figaro", nes jis apsuptas „rusų klano“, su kurio atstovais jis susijęs ne vien profesiniu požiūriu. Tereikia įvardyti dvi pavardes, nežinomas plačiajai publikai, bet užtikrinusias aktoriui kelią į Kremlių bet jam artimas sferas“, – rašo straipsnio autorė.

Bet tos pavardės iškalbingai nutylimos.

Nuotraukoje: žymusis Prancūzijos aktorius Žeraras Depardje.

Šaltinis: "Il Giornale"

2013.05.16

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *