Skandalas Gruzijos ambasadoje: salotų “Cezaris” diena


Gruzijos ambasadorius JAV pasijuto nuvargęs ir nusivylęs jau po metų, praleistų Vašingtone, rašo “The Washington Times”.

„Temuras Jakobašvilis nesugebėjo pritraukti Amerikos valdininkų dėmesio į savo mažytę, bet strategiškai svarbią respubliką, stojusią į demokratijos kelią“, – pažymi straipsnio autorius James Morrisonas.

„Aš privargau nuo savo misijos ir darbo šioje pozicijoje“, – parašė Facebook‘e 45-erių diplomatas, paskelbęs apie savo atsistatydinimą. Anot jo, jis pranešė apie savo sprendimą Gruzijos užsienio reikalų ministrei Majai Pandžikidzei, prieš paskelbdamas apie tai internete.

„JAV reikia pasišnekėti su pora šimtų žmonių, kad sutvarkytum bet kokį niekniekį“, – sakė jis Šiaurės Karolinos universiteto studentams. Jo nuomone, už savo perėjimą prie demokratijos Gruzija nusipelno privilegijų.

Jis pažymėjo, kad Vašingtone didelė dalis diplomatijos sukinėjasi vien priėmimuose ir visuomeniniuose renginiuose. „Aš gyvenime nesu valgęs tiek daug salotų „Cezaris“ kaip Amerikoje, – prisipažino jis.

Šaltinis: “The Washington Times”

2012.11.23

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *