Skandalingąją Pagėgių istoriją narplioja ir Policijos departamentas


Tinklink.lt gavo atsakymą iš Policijos departamento dėl tariamai neteisėtų Pagėgių pareigūnų veiksmų prieš vietos gyventoją Donatą Jančarą. Primename, kad informacijos apie vykstantį konkursą Pagėgių seniūno pareigoms eiti norėjusiam gauti vyrui valdininkai iškvietė policiją.

D. Jančaro nufilmuotame vaizdo įraše matyti, kad pareigūnai šališkai kalba apie neva jau esančius septynis liudininkus, kurie patvirtins tariamą pagėgiškio viešosios tvarkos trikdymą savivaldybės patalpose. D. Jančaras buvo išgrūstas į lauką. Jam vėliau buvo surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas dėl smulkaus chuliganizmo.

Tinklink.lt dėl šios istorijos keripėsi į Policijos departamentą.

„Informuojame, kad Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos 2011-12-12 buvo gautas D. Jančaro pareiškimas dėl galimai neteisėtų policijos pareigūnų veiksmų. Šiuo metu vyksta tarnybinis patikrinimas, kurio metu bus įvertinti pareigūnų veiksmai”, – rašoma Policijos departmento atsakyme tinklink.lt žurnalistui.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus atstovė Lina Nemeikaitė patikino, kad išsamiau atsakyti į klausimus dėl tariamo Pagėgių pareigūnų tarnybinių įgaliojomų viršjimo bus galima tik pasibaigus tarnybiniam patikrinimui.

Tarnybiniai patikrinimai paprastai atliekami per mėnesį, tačiau jei reikia, terminas gali būti pratęstas.

Teigiama, kad apie nagrinėjimo rezultatus asmeniškai bus informuotas ir pats D. Jančaras.

Tinklink.lt

2012.01.15

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *