Styvenas Sigalas gina Vladimirą Putiną nuo mažų vaikų?


„Viena, kas stebina Styveno Sigalo (Steven Seagal) apsilankymuose rytų kovų mokykloje kartu su Vladimiru Putinu – tai žmonių nuostaba“ dėl to, rašo Marina Hyde "The Guardian" puslapiuose.

Aktorius gali būti pagrįstai laikomas įvairiapusiškiausia mūsų amžiaus asmenybe. Jis yra ne tik daugybės klasika tapusių filmų žvaigždė, bet ir oficialiai pripažintas persikūnijusiu lama.

Ką jau kalbėti apie jo vaidmenį kuriant mistinį energetinį gėrimą arba apie tai, kad jis tapo pirmuoju privačiu asmeniu pasaulyje, asmeniškai rėmusiu branduolinio ginklo naikinimą: jis paaukojo 100 tūkst. dolerių „labai rizikingos“ raketos demontavimui, sakoma žinutėje.

Šiaip ar taip, mūsų herojų žmonės matė atidarant sporto kompleksą kartu su Rusijos prezidentu, atvirai pareikalavusiu atkurti stalininę PDG („Pasiruošęs darbui ir gynybai“) programą. Jų abipusė simpatija tapo dar regimesnė tuo momentu, kai V.Putiną apsupo moksleiviai, o S.Seagalas elgėsi kaip apsaugininkas, nustumdamas vaikus.

Klausimas toks: ką jūs labiau norėtumėte matyti greta savęs apkasuose per apšaudymą – S.Seagalą ar V.Putiną? Atsakymas aiškus: S.Seagalą, ironizuoja autorius.

c.Sony Pics/Evertt/Rex Feature nuotraukoje: žymusis Styvenas Sigalas.

Šaltinis: "The Guardian"

2013.03.24

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *