Su J. Epsteinu sietas modelių agentas rastas negyvas kameroje


Jeffrey Epsteinas. EPA – ELTA nuotr.

Paryžius, vasario 19 d. (ELTA). Paryžiaus prokuratūra paskelbė, kad su finansininku Jeffrey Epsteinu susijęs modelių agentas iš Prancūzijos penktadienio naktį buvo rastas negyvas savo kameroje, praneša „The Independent“.
 
Jeanas-Lucas Brunelis, kuriam buvo 76 metai, buvo suimtas anksčiau ir laukė teismo dėl įtarimų nepilnametės išžaginimu ir seksualiniu priekabiavimu.
 
Jis buvo įtariamas dalyvavimu tarptautiniame pedofilijos tinkle, kurį organizavo milijardierius J. Epsteinas. Šis 2019 m. buvo rastas nusižudęs kameroje JAV kalėjime, kur laukė teismo dėl seksualinių nusikaltimų.
 
JAV prokurorai įtarė, kad J. L. Brunelis rasdavo mergaičių savo ilgamečiam pažįstamam J. Epsteinui.
 
2020 m. gruodį J. L. Brunelis buvo suimtas Charles‘io de Gaulle‘io oro uoste, kai bandė patekti į Senegalą turėjusį skristi lėktuvą.
 
Jis buvo vienas iš modelių agentūros „MC2 Model Management“ įkūrėjų Jungtinėse Valstijose, kurią finansavo J. Epsteinas.
 
Kelios moterys apkaltino J. L. Brunelį dėl seksualinių išpuolių. Keliolika žmonių davė parodymus prieš jį Prancūzijoje vykusio tyrimo metu.
 
Virginia Giuffre, kuri kaltino J. Epsteiną išnaudojus ją paauglystėje, taip pat teigė, kad J. L. Brunelis, žadėdamas modelio karjerą, verbuodavo moteris bei nepilnametes seksui su J. Epsteinu ir kitais asmenimis.
 
Karolis Broga (ELTA)
 
2022.02.20; 00:15
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *