Už organizuotas pramogas – įtarimai dėl piktnaudžiavimo


Druskininkų savivaldybei priklausančiame Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre „Aqua“, į kurį įeina vandens parkas, viešbutis, gydykla buvo tvarkomasi kaip privačioje įmonėje.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, gavę duomenų apie galbūt neteisėtai naudojamas savivaldybės bendrovės lėšas ir turtą, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl šios bendrovės direktoriaus piktnaudžiavimo.

Bendrovės vadovas, kaip įtariama, kartais pasitelkdamas kai kuriuos Druskininkų savivaldybės darbuotojus, organizuodavo žmonių apgyvendinimą viešbutyje „Aqua“ be jokios buhalterinės apskaitos, taip pat būdavo dalinamos įvairios dovanos – leidimai nemokamai pasinaudoti centro paslaugomis.

Atlikdami šį ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo, STT pareigūnai vakar (spalio 12 d.) sulaikė „Aqua“ direktorių E. A., bendrovės ir Druskininkų savivaldybės patalpose atliko kratas ir paėmė tyrimui reikšmingus daiktus ir dokumentus.

STT pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Informacijos šaltinis – STT spaudos tarnyba

2015.10.14; 06:40

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *