Uzbekijos diktatoriaus duktė pakvietė Žerarą Depardje pagrindiniam vaidmeniui filme


Turima žinių, kad prancūzų aktorius Žeraras Depardje vaidins dramoje, kurios scenarijaus bendraautorė yra Gulnara Karimova, Uzbekistano diktatoriaus duktė.

Apie tai praneša “Independent”. Filmo veiksmas vyksta Vidurinėje Azijoje VI amžiuje, Ž.Depardje vaidins europietį, vienuolį, rašo žurnalistas Šonas Vokeris.

„Islamas Karimovas valdo Uzbekistaną du dešimtmečius, jis kaltinamas sušaudęs šimtus beginklių demonstrantų ir virinęs žmones gyvus. Dauguma gyventojų visiškai skursta, bet G.Karimova gyvena kaip kosmopolitiška pasaulietė dama“, – sakoma straipsnyje.

Laikraščio duomenimis, ji taip pat kaltinama bauginanti biznierius ir paveržianti iš jų turtą. G.Karimova kaltinimus neigia. G.Karimova įsteigė drabužių ir juvelyrinių dirbinių liniją ir atlieka pop dainas, praneša laikraštis.

„Ž.Depardje tai ne pirmas atvejis, kai jis meilikauja nevienareikšmiškoms posovietinio pasaulio figūroms. Spalį jis dalyvavo Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyroovo gimtadienyje“, – sakoma straipsnyje. Neįvardytas šaltinis iš Maskvos tvirtina, kad Ž.Depardje susidraugavo su Vladimiru Putinu ir neseniai svečiavosi pas jį Pamaskvio rezidencijoje.

Nuotraukoje: Uzbekijos diktatoriaus duktė Gulnara Karimova, pakvietusi žymųjį prancūzų aktorių Žerarą Depardje filmuotis viename iš uzbekiškų filmų.

Šaltinis: “Independent”

2012.11.11

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *