V. Zelenskis Kyjive susitiko su JAV Kongreso narių delegacija


Prezidentas Volodymyras Zelenskis. EPA – ELTA foto

Kyjivas, balandžio 4 d. (ELTA). Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį Kyjive susitiko su šalyje viešinčia JAV Kongreso delegacija ir padėkojo jos nariams už Vašingtono paramą Ukrainai, teigiama antradienį paskelbtame V. Zelenskio biuro pranešime spaudai, kuriuo remiasi transliuotojas CNN.
 
Anot pranešimo, susitikime V. Zelenskis informavo kongresmenų delegaciją apie dabartinę padėtį fronto linijoje ir pasidalino karo lauko prognozėmis ateinantiems mėnesiams. „Abiejų (JAV Kongreso) rūmų ir abiejų partijų, prezidento (Joe) Bideno ir visų amerikiečių suteikta parama suvaidino lemiamą vaidmenį užtikrinant mūsų šalies pajėgumus atremti Rusiją kare dėl mūsų laisvės ir demokratinių vertybių“, – susitikime teigė V. Zelenskis.
Amerikos vėliava. Slaptai.lt nuotr.
 
„Mes laimėsime, nes kovojame už savo ir mūsų vaikų laisvę. Labai vertiname jūsų paramą, kurią siunčiate ne tik mūsų kariuomenei, o ir politinę bei finansinę paramą Ukrainos žmonėms – mokytojams, medikams, pensininkams“, – pabrėžė V. Zelenskis.
 
Pranešama, kad Ukrainos lyderis taip pat paprašė perduoti jo šaliai papildomos karinės paramos ir paragino užtikrinti greitą jau pažadėtos ginkluotės bei kitos įrangos pristatymą.
 
Lina Linkevičiūtė (ELTA)
 
2023.04.04; 14:00
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *