Vokietijos kanclerė Angela Merkel: „Kur laikyti rankas“?


Savo pusantros valandos trukusiame interviu moterų žurnalui "Brigitte Berlyne", Maksimo Gorkio teatro scenoje, Vokietijos federacinė kanclerė Angela Merkel atskleidė savo gesto, kuriuo ji naudojasi per foto sesijas, paslaptį.

Taigi sukryžiuotus prieš save rankų pirštus žurnalistai jau praminė „Merkel stogu“. Kaip perduoda "Focus", pasak Vokietijos Federacijos kanclerės, tokios keistos padėties rankoms jai niekas nepatarė.

A.Merkel paneigė visus prasimanymus, kad tai galėjo daryti jos treneris ar sesuo. „Aš apie tai su niekuo nekalbėjau, – pareiškė VFR kanclerė. – Paprasčiausiai man visada kildavo klausimas, kur gi dėti rankas“.

Be to, priduria politikė, tokia rankų padėtis liudija „tam tikrą meilę simetrijai“.

Šimtams salėje buvusių žurnalistų A.Merkel taip pat sakė, kad tylėjimas tapo labai retu reiškiniu šių laikų visuomenėje. „O galvoti, kai kalbi, ne taip jau paprasta“, – konstatuoja A.Merkel. Kaip tik todėl ji labai mėgsta ramybę, ypač savo kabinete, prisipažino valstybės vadovė.

Į klausimą, kas jai labiausiai patinka vyruose, A.Merkel truputį patylėjusi netvirtai atsakė: „Tikriausiai gražios akys“.

Taip pat yra dar du dalykai, kuriuos vokiečių lyderė norėtų daryti taip pat gerai kaip ir vyrai: „Pirmas – tai kapoti malkas, antras – kalbėti žemu balsu“, – pabrėžia "Focus".

Nuotraukoje: Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Šaltinis: "Focus"

2013.05.12

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *