Achmedas Zakajevas: „Rusijos prezidentas puikiai žinojo apie Paryžiuje rengiamus teroro aktus“


Čečėnų politikas, nepripažintos Čečėnijos respublikos ministrų kabineto pirmininkas Achmedas Zakajevas tvirtina, jog dabartinę Islamo valstybę (ISIL) kontroliuoja Rusijos slaptosios tarnybos.

O Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas puikiai žinojo apie Prancūzijos sostinėje Paryžiuje rengiamus teroro aktus. Ne tik žinojo, bet juos ir organizavo bei palaimino.

Šią nuomonę ponas Achmedas Zakajevas (nužudyto Čečėnijos prezidento Džocharo Dudajevo šalininkas) išguldė duodamas interviu laidai „Savaitės faktai kartu su Oksana Sokolova“.

A.Zakajevas pabrėžė, kad jis turi užtektinai įrodymų, esą Rusijos slaptosios tarnybos žino viską, kas dedasi vadinamojoje Islamo valstybėje. Beje, Rusijos slaptosios tarnybos ne tik puikiai žino, kas ten dedasi, bet ir įtakoja šios vadinamosios valstybės sprendimus.

Kokie A.Zakajevo argumentai? Toje valstybėje – daug Irako kariškių, kurie kadaise užėmė įtakingus postus Sadamo Huseino valdomame Irake. Būtent šie Irako kariškiai – Vladimiro Putino ir KGB sąjungininkai. Tačiau ISIL struktūrose taip pat esama kariškių, atsiųstų į šią vadinamąją valstybę ir iš Šiaurės Kaukazo (nebe V.Putino žinios ir palaiminimo).

Štai visi šie į vadinamąją Islamo valstybę sugužėję agentai ir formuoja teroristų veiksmus. Žodžiu, kvaila nepripažinti, jog ISIL teritorijoje knibždėte knibžda įvairiausio rango Rusijos slaptųjų tarnybų pavaldinių. Jie ne tik visiškai priklausomi nuo Kremliaus. Jie – idėjiniai Kremliaus šalininkai.

A.Zakajevas pabrėžia: „Paryžiaus tragedija politinės naudos ir politinių dividendų atnešė tik Vladimirui Putinui. Teroro aktai Paryžiuje buvo naudingi tik dabartiniams Kremliaus vadovams“.

Dar viena citata iš A.Zakajevo interviu: „Būtent dėl šių priežasčių aš manau, jog nelaimės Paryžiuje nebuvo nei atsitiktinumas, nei sutapimas. Apie teroro aktus Paryžiuje ponas Putinas ne tik žinojo, jis jų siekė, jis jų norėjo, jie jam buvo reikalingi“.

Nuotraukoje: Vakaruose politinį prieglobstį gavęs čečėnų nepriklausomybininkų lyderis Achmedas Zakajevas.

Informacijos šaltinis – obozrevatel.com.

2015.11.27; 05:30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *