Kalėdas pasitinkant gerumu


Koncertinė agentūra Muzika Festiva ir Gintauto Labanausko Labdaros Paramos Fondas pristato VI –tąįį Kalėdinį festivalį: 

„KALĖDAS PASITINKANT GERUMU“.

Festivalis gruodžio 15 – 29 dienomis vyks Kaune, Kėdainiuose bei Šiauliuose. 

5-etą koncertų visuomenei dovanojančio festivalio misija – per klasikinę ir sakralinę muziką suvienyti miesto bendruomenę  bei bažnyčių parapijų bendruomenes krikščioniškai vertybiniu ir moraliniu pagrindu, sutelkti susimąstymui bei pakiliam susikaupimui Advento metu sukuriant ypatingą šventinę nuotaiką ir autentišką Šv. Kalėdų atmosferą per visą šventinį laikotarpį.

Mes, festivalio organizatoriai ir muzikos bei meno atlikėjai siekiame, kad šis Kalėdinis festivalis taptų ryškiu vertybiniu akcentu Kauno ir kitų Lietuvos miestų šventinių renginių kontekste, nes  tai, mūsų nuomone, yra labai svarbi  kalėdinio laikotarpio šventimo kultūros dalis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes tikime, kad profesionali klasikinė ir sakralinė muzika gali ir turi pasitarnauti tikrų, laiko patikrintų klasikinių krikščioniškų vertybių sklaidai  visuomenėje, tuo pačiu sukuriant pasirinkimo alternatyvą  tikrojo meno ir tikros, nekomercinės   kalėdinės dvasios pasiilgusiems žmonėms, sudarant galimybę prasmingai praleisti laiką ir pajusti socialinio solidarumo ir bendruomeniškumo dvasią Kalėdinio festivalio koncertuose.

Siekiant gaivinti ir ugdyti krikščionišką socialinio jautrumo ir atsakingumo jausmą  visuomenėje, tirpdant susvetimėjimo ir abejingumo ledus tarp žmonių, šiemet neatsitiktinai pasirinktas festivalio strateginis partneris – Gintauto Labanausko Labdaros Paramos Fondas – kuris jau daug metų tęsia savo kilnią misiją ir vykdo sėkmingą veiklą  pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir nepasiturintiems žmonėms srityje.

Todėl į nemokamus festivalio koncertus susirinkusiems žmonėms, o taip pat socialiai atsakingoms verslo bendrovėms šio bendradarbiavimo pagrindu bus sudaryta galimybė prisiminti visus likimo nuskriaustus žmones ir su jais pasidalinti savo širdies šiluma, gerumu  bei paremti  juos materialia auka.  

Tradiciškai  Festivalyje dalyvauja   talentingi  aukščiausio lygio muzikos profesionalai,  gerai žinomi Lietuvoje ir užsienyje, jų tarpe ir VDU muzikos akademijos talentingi jaunieji atlikėjai, kurie savo talentu išpuoselėta muzika ir idealistiška dvasia prisidės prie Kalėdinio stebuklo sukūrimo  visiems.  

Festivalio koncertuose skambės J.S.Bach, J.Haydn, G.F.Handel, L. Beethoven, D.Sullivan, G.Verdi, K.Pendereckij sakralinė muzika.

"Muzika nuplauna nuo sielos kasdienybės dulkes". Berthold Auerbach

"Music washes away from the soul the dust of everyday life."

Informacijos šaltinis – VšĮ Muzika Festiva

2013.12.15

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.