Kento princesė draugavo su nužudytu rusų oligarchu


Laikraštis “Daily Mail” skiria net du straipsnius Kento princesei, Didžiosios Britanijos princo Maiklo (Michael) žmonai, ir jos santykiams su Michailu Kravčenka, baldų fabriko „8-a marta“ holdingo įkūrėju, nužudytu naktį į gegužės 20-ąją Pamaskvyje. Princesė, mergautinė pavardė Mari Kristin fon Reibnic (Marie Christine Anna Agnes Hedwig Ida von Reibnitz), praminta “Įžūliąja Princese” dėl savo charakterio, – geltonoji spauda ne kartą spausdino skandalingą medžiagą apie ją.

Pirmojo straipsnio antraštė neginčijamai skelbia: „Įžūlioji Princesė gedi nužudyto jauno meilužio – rusų oligarcho“. 67-rių metų Kento princesė giliai nuliūdusi dėl rusų baldų magnato, 46-rių metų Michailo Kravčenkos, užsakomojo nužudymo, praneša korespondentai Ketrin Folkner (Katherine Faulkner) ir Vilis Stiuart (Willi Stewart), remdamiesi jos spaudos sekretoriaus pareiškimu.

Princesė visada neigė, kad ji turėjo romaną su Kravčenka. „Bet 2006 metais fotografai užfiksavo, kaip jie susikibę už rankų ir meiliai žvelgia vienas į kitą vaikštinėdami po Veneciją ir plaukiodami gondola“, – sakoma straipsnyje. Sklido gandai, jog tada ji užsakiusi kambarį brangiame Venecijos viešbutyje, pasivadinusi prasimanyta pavarde – missis Grin.

Princesė interviu spaudai įtikinėjo: „Aš laikausi susikibusi už rankų su visais savo draugais. Nematau čia nieko intymaus“. Kravčenka vėliau irgi pareiškė: „Mūsų su princese santykiai normalūs, žmoniški, mes draugaujame“.

O dabar Maskvoje sklinda gandai apie Kravčenkos nužudymo priežastis, pažymi autoriai. „Šokiruoti draugai įtikinėja, kad jis neturėjęs priešų“, – sakoma straipsnyje.

Tuo tarpu šiomis dienomis sužinota, kad princas Maiklas kažkada paslapčia yra gavęs 320 tūkst. svarų iš oligarcho Boriso Berezovskio.

Antrajame straipsnyje „Plaukiojimas gondola, pasivaikščiojimai susikibus už parankės ir labai atkaklus milijonierius: Kento princesė ir jos švelnumo minutės su rusų magnatu“ yra šiek tiek daugiau detalių. Žurnalistas Styvas Biordas (Steve Biord) tvirtina: nuotraukos, kuriose princesė užfiksuota kartu su Kravčenka Venecijoje, pastatė jos vyrą į labai nepatogią padėtį. O pačius Maiklą ir jo žmoną laikraštis vadina „pačia nevienareikšmiškiausia pora karališkojoje šeimoje“.

Kravčenka troško stiprinti ryšius su Kento princu ir princese, kad plėtotų savo „pelningą baldų imperiją“, tvirtina autorius. „Savo ruožtu, sutuoktiniai, skandalingai išgarsėję savo finansinėmis problemomis (Maiklas pramintas Princu skurdžiumi), matyt, mielai su juo bendravo“, – sakoma straipsnyje. Kento princesė kadaise buvo interjerų dizainerė, o paskui užsiėmė konsultavimu, pažymi autorius. „Tiesą sakant, vėliau ji teikė konsultavimo paslaugas Kravčenkai“, – rašo jis.

Laikraštis primena Kento princesės istorijas: „Paprastai ji aiškindavo savo jaunatvišką švelniai porcelianinę veido spalvą geromis drėkinamosiomis priemonėmis ir paveldėjimu, bet vėliau prisipažino, kad naudojosi botaksu ir jaunais meilužiais“, – sakoma straipsnyje. Princesės vardas ne pirmą kartą siejamas su turtuoliais: antai jos pirmasis vyras buvo britų bankininkas (santuoka su Kento princu – antroji).

Apie Kento princo ryšius su Berezovskiu laikraštis šūkteli: „Tikriausiai tik grynas sutapimas, kad artimas princo žmonos draugas buvo nužudytas Maskvoje praėjus vos savaitei po žinių apie Berezovskio dosnumą?“

Nuotraukoje: Mari Kristin fon Reibnic (Marie Christine Anna Agnes Hedwig Ida von Reibnitz).

Šaltinis: Inopressa

2012.05.23

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *