Lietuvoje alkoholio taškų daugiau nei Rusijoje?


Žuvis genda nuo galvos. Indėnai buvo sunaikinti ugniniu vandeniu, nes jų vadų protas permirko alkoholiu. Deja, ir Lietuvoje nebeliko skaidrių smegenų vadų, kad suprastų nacionalinę nelaimę – genocidą, kurį atlieka laisvai pardavinėjamas ir sumaniai reklamuojamas alkoholis.

Jie nemato šimtų tūkstančių gimstančių debilų, jie nemato šimtais žūstančių ir tūkstančiais invalidais liekančių girtų vairuotojų, jie nemato prasigėrusių šeimų, uždarinėjamų bažnyčių ir mokyklų. Nemato sparčiai nykstančių kaimų ir miestelių. Jie nemato smurtaujančių vyrų prieš moteris ir vaikus. “O jeigu aklas aklą ves, abu į duobę įkris.” Mt.15,14.  O nuo alkoholio apakę vadai visą tautą veda į duobę.

Lietuvos Seimas, anksčiau apsisprendęs nuo kitų metų pradžios uždrausti kioskuose prekiauti alkoholiu, įstatymo pataisos priėmimo metu leidimą pratęsė dar 2 metams. Svarbiausias argumentas – krizė. Esą netekę prekybos alkoholiu kioskininkai bankrutuotų ir be darbo liktų dar daugiau žmonių. Anot Seimo nario Juliaus Veselkos (…) reikia daryti taip, kaip yra civilizuotose šalyse – alkoholis parduodamas specializuotose parduotuvėse“.

Į MIRTĮ ir IŠNYKIMĄ. Pasaulio Sveikatos Organizacija 1975 m. 28 sesijoje paskelbė alkoholį narkotikų Nr. 1. Heroiną – Nr. 2. Tabaką – Nr. 6. Kaip narkotiką alkoholį traktuoja 44 pasaulio šalys, o 85 šalys maksimaliai riboja šį alkoholinį nuodą. Jei kam reikia sunaikinti tautą – pirmiausia smūgiuoja į vaikus. Panašu, kad kažkas tikslingai nori mus sunaikinti. Ką reikia daryti, kad vaikai pradėtų gerti? Pirma: įteigti, kad alkoholio nuodai yra puikus gėrimas. “Mus jungia alus ir pergalės”. Tam tikslui multimilijoninius pelnus gaunanti alkoholio industrija meta milžiniškus pinigus. (Ir į Seimo narių kišenes). Antra: kad nugirdytų vaikus, reikia didinti alkoholio prieinamumą. Jei Švedijoje 1 alkoholio parduotuvė tenka 30 000 žmonių, ir ji įrengiama už miesto šiukšlyno, tai Lietuvoje 1 parduotuvė/kioskas – 200 žmonių ir statomi tie kioskai prie pat mokyklų. Lietuvoje alkoholio taškų daugiau nei Rusijoje (240). Tad, optimaliausias būdas sunaikinti tautą girdant jaunimą, – leisti prekybą alkoholiu nekontroliuojamose kioskuose. Juk prie kiekvieno kiosko po policininką nepastatysi.

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje jau buvo paskelbtas galutinis balsavimas dėl Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pataisų. Tačiau užsiregistravo tik 61 parlamentaras, ir nors 50 jų balsavo už pataisas, nė vienas nebalsavo prieš ir 6 susilaikė, įstatymas nebuvo priimtas. Norint priimti įstatymą, balsavimui turi registruotis bent 71 Seimo narys.

PEDOFILIJA. Kad ir kiek žmonės reikalauja, kad ir kiek Vaiko teisių kontrolierė rašė, kad ir kiek buvo rinkta parašų, kad ir kiek Jungtinis Demokratinis Judėjimas mitingavo, valdžia kaip legaliai leidžia tvirkinti vaikus nuo 14 m. (neva, su jų sutikimu), taip leidžia. “Kas papiktintų vieną iš šitų mažutėlių, kurie mane tiki, tam būtų geriau, kad asilo sukamų girnų akmuo būtų užkabintas jam ant kaklo ir jis būtų paskandintas jūros gelmėje.” (Mt 18, 6).

Kremlius pradėjo griežčiausią antialkoholinę kampaniją nuo Sovietų Sąjungos žlugimo laikų ir įvedė nacionalinio gėrimo kainos minimumą. Rusijoje alkoholio suvartojimas 2009 metais sumažėjo net 20 proc.

INDIANAPOLIS. Pusė miesto merginų, pradėjusios paleistuvauti, dviejų metų laike apsikrečia viena iš trijų labiausiai paplitusia venerine liga, sako Indianos universiteto medicinos mokyklos  ir Regenstrief Instituto tyrimas. Jis išspausdintas Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine 2009`12. Buvo ištirtos 381 mergaitės 14 – 17 m. Jos apsikrėtė chlamydija, gonorėja ir trichomoniasis. Po dvejų metų nuo pirmos venerinės ligos apsikrėtimo 2/3 nepilnamečių moterų užsikrėtė antrąja venerine liga.

Per įvairius pranešimus ir skelbimus Jūs neišgirsite žodžių “Šventos Kalėdos”. Naujieji tautos nudvasintojai, išdavę tautos tradicijas ir papročius, įsakė sakyti tik politiškai korektiškus Šv. Kalėdų pakaitalus: “Gražiausią metų šventę”, “Žiemos šventę”, “artėjančių švenčių”… (atseit, kad neįžeistų kokio čia atklydusio papuaso). Panašiai elgiasi visokio plauko valdininkai. Jie, drebėdami dėl savo minkštos kėdės, ir aklai vykdydami euro-masonų ir homoseksualų direktyvas, siuntinėja komunistines atvirutes: su eglučių bumbulais, žvakėmis, žiemos peizažu. Bet tikros Kalėdinės atvirutės su gimusiu prakartėlėje mūsų Išganytoju Kūdikėliu Jėzumi iš visų laipsnių biurokratų Jūs negausite. Gerb. LR darbuotojai, kvieskitės kunigą – egzorcistą, kad pašventintų ir apvalytų nacionalinį Radiją nuo visų į jį prilindusių biesų.

Premjero Andriaus Kubiliaus teigimu, bažnyčios hierarchams reiškiant susirūpinimą skubos tvarka bus rengiamos įstatymų pataisos dėl prievolės medicinos studentams mokytis daryti abortus. “Mes paprašėme skubos tvarka, kadangi ta diskusija tęsiasi metus laiko, ir atrodo, kad teisininkai su bažnyčios teisės specialistais priėjo prie bendros nuomonės, kad reiktų tam tikrų pataisų galiojančiuose įstatymuose. Mes paprašėme, kad tokie įstatymo projektai būtų kuo greičiau parengti, kad Vyriausybė galėtų apsispręsti ir siūlytų Seimui“, – antradienį Lietuvos radijui sakė A.Kubilius.

Katalikiško Detroito Mercy universiteto tinklapio Moterų ir lyčių studijų skyriuje nurodyti “profesionalūs šaltiniai“. Sąraše yra tokie “profesionalai“ kaip didžiausia abortistų organizacija Planned Parenthood ir abortus remianti National Organization for Women (NOW). Iš 9-ių sąraše esančių organizacijų trys atvirai remia abortus. Be aukščiau minėtų dviejų, (Planned Parenthood, NOW), prie tokių priskiriama ir League of Women Voters. Dar dvi organizacijos (American Association of University Women ir National Council for Research on Women) remia “reprodukcinę moterų sveikatą”. Katalikiškas universitetas prie organizacijų apibudinimo Planned Parenthood vadina “geriausiai žinoma pro-choice organizacija JAV“. Panašiu stiliumi apibūdinamos ir kitos abortistinės organizacijos. Nepaisant to, Mercy universitetas sako, kad seka Jėzuitų ir  Mercy tradicijomis.

Kopenhagoje vykstančioje klimato kaitos konferencijoje JTO Gyventojų fondas (UNFPA) paskelbė metinį raportą Facing a Changing World: Women, Population, and Climate, kuriame kviečia mažinti gyventojų skaičių aplinkos išsaugojimo labui. Pasak C-FAM organizacijos Piero A. Tozzi, UNFPA siekia klimato problemą paversti “reprodukcinių teisių” klausimu. Tozzi nurodo, kad raportas cituoja prezidento Obamos mėgstamą mokslininką John Holdren. Holdren vadina save “neo-Malthusian”, kuris siūlo prievartinius abortus ir į geriamą vandenį maišyti medžiagas, kurios sterilizuotų žmones.

WESTPHALIA, VOKIETIJA. Mažiausiai 8-ios rusų-vokiečių šeimos iš Salzkotten nubaustos didelėmis baudomis ir tėvai pasodinti į kalėjimą už tai, kad atsisakė savo pradinukus vaikus leisti į seksualinio švietimo pamokas. Programoje “Mein Körper gehört mir” ar “Mano kūnas priklauso man” jauni vaikai mokomi kaip atlikti lytinį aktą.

Pasak Olandų parlamentaro Boris van der Ham iš liberalų demokratų 66-ių narių  partijos, vyriausybė privalo visas mokyklas, net religines, priversti mokyti apie homoseksualumą lytinio švietimo pamokose. “Per daug vaikų auklėjami homofobiškos moralės”, – sako Van der Ham. Rasta, kad Amsterdame 82 proc. mokyklų apie homoseksualumą nieko nemoko seksualinio švietimo pamokose. Olandija jau tapo labiausiai už homoseksualizmą ir prieš gyvybę pasisakanti šalis pasaulyje. Olandija – pirmoji šalis, legalizavusi homoseksualų “santuoką” ir leidusi jiems įsivaikinti vaikus. Ji išleidžia milijonus eurų, pristatydama homoseksualumą kaip normą. Olandų vyriausybė apmoka abortus ir leidžia gydytojams žudyti ligotus, senus žmones ir neįgalius kūdikius.  

Naujas raportas iš Pasaulio ekonomikos forumo rodo, kad šalys su griežtais abortus ribojančiais įstatymais turi mažiausią motinų mirtingumą, o su liberaliais – dažniausiai didelį. Abortistai dažniausiai argumentuoja, kad abortus reikia tam legalizuoti, kad mažiau mirtų motinų nuo nelegalių abortų. bet faktai rodo priešingai. Airija ir Lenkija, kurias puola abortistai, turi mažesnį motinų mirtingumą, nei JAV. Airijoje 100 000 gimdymų yra 1 mirtis. Lenkijoje 100 000 gimdymų tenka 8 mirtys. O JAV – 17 mirčių 100 000 gimdymų. Kitose pasaulio dalyse vaizdelis panašus. Afrikos šalis Mauricijus turi mažiausią motinų mirtingumą, o jos abortų įstatymai yra patys griežčiausi Afrikoje. Etiopija neseniai patyrusi tarptautinių abortistų organizacijų spaudimą legalizavo abortus. Dabar Etiopijos motinų mirtingumas yra 48 kartus didesnis, nei Mauricijaus (Mauritius). P.Afrika turi liberaliausius abortų įstatymus kontinente. Bet kartu ir aukščiausią motinų mirtingumą –  400 mirčių 100 000 gimdymų. Čilė su konstitucine negimusių vaikų apsauga yra saugiausia vieta Pietų Amerikoje moterims gimdyti. O didžiausias motinų mirtingumas yra Gajanoje, kur motinų mirtingumas 30 kartų didesnis nei Čilėje. Gajana leido abortus beveik be suvaržymų nuo 1995 metų.

Pro Vita, Nr. 55

Gintaro Visocko nuotr.

2009.12.25

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *