Londonas uždaro ateivių tyrimų poskyrį


Praėjo 60 metų, ir Didžiosios Britanijos karinė žinyba atsitraukė: „Jokių įrodymų, kad esama ateivių iš kitų planetų“, rašo Enrikas Franceskinis laikraštyje "La Repubblica".

„NSO (neatpažįstamų skraidančių objektų) nėra. Bet jeigu ir yra, tai Didžioji Britanija liovėsi jų ieškojusi. Po 60 metų bevaisių tyrimų buvo nuspręsta uždaryti "Ministry of Defense Ufo desk", Gynybos ministerijos specialų padalinį, tyrinėjusį neatpažįstamus skraidančius objektus.

Nemanykite, kad kalbama apie GCHQ tipo megastruktūrą, Britanijos slaptąją elektroninę tarnybą, analogišką Amerikos NSA, apie šnipus, kurie, kaip pabėgusio į Honkongą „kurmio“ dėka dabar išaiškėjo, seka visus mūsų telefoninius pokalbius, elektroninį paštą, tinklus, kuriuose mes lankomės, kovos su terorizmu, mūsų saugumo labui ar, kas žino, kokiais kitais tikslais. Ne, panaikintą poskyrį sudarė du žmonės: jaunesnysis karininkas ir aukštesnysis karininkas. Būtent jiems tekdavo studijuoti visus signalus apie marsiečius, skraidančias lėkštes, įvairius ateivius, kuriuos pastebėdavo Jos Didenybės pavaldiniai“, – rašo leidinys.

„Kadangi ilgiau nei pusę šimtmečio taip ir neatsirado patikimų duomenų nei apie žaliuosius žmogeliukus su antenomis ant galvų, nei apie nežemiškas civilizacijas, kitaip sakant, apie nieką, gynybos ministerija nusprendė pavesti kosminiams inspektoriams kitą, naudingesnį darbą,“ – rašo straipsnio autorius.

„Suprasdama, jog maža uždaryti poskyrį, kad įtikintum pasaulį, jog NSO nėra, gynybos ministerija paskelbė pareiškimą: „Mes nesakome, kad jų nėra. Mes sakome, kad mes taip ir neaptikome jokio priešiško egzistavimo iš kitų planetų“.

Ir net ne priešiško. Kitaip sakant, nežemiškų ateivių tebelaukiama. Bet jau be Didžiosios Britanijos pagalbos“, – baigia leidinys.

Šaltinis: "La Repubblica"

2013.06.30

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *