Manifestas “Dėl nacionalinių šeimos ir doros vertybių”


Lietuviai, visi Lietuvos piliečiai! Ilgaamžė lietuvių kultūros tradicija subrandino esmines mūsų Tautos būties vertybes. Dievas, šeima ir Tėvynė – tai nepajudinamos istorinės dvasinės lietuvybės atramos, kurios gelbėjo, gynė ir apgynė mūsų valstybę net ir didžiausių istorinių negandų metais.

Šiandien mūsų šalies žmonės vadinami atsilikėliais, jei tik bando priešintis nevaržomai homoseksualių asmenų „santuokinės harmonijos“ propagandai ir praktikai, jų „teisių“ programoms, kurioms be jokių konkursų skiriamos milžiniškos lėšos. Demokratiniai protestai prieš viešas homoseksualų eitynes nepagrįstai vadinami homofobija, kuri esą kurstoma  Bažnyčios.

Mes negalime likti abejingi, kai mūsų sostinės valdžia š. m. gegužės 8 dieną, neteisėtai, prieštaraujant nepilnamečių teises į saugią vaikystę ginančiam įstatymui, suteikė leidimą homoseksualių asmenų paradui – vulgariam ir ciniškam kultūrinės svetimybės atblokštam renginiui.

Kreipiamės į visus Lietuvos piliečius:

I.  Mes savo vaikus mokome ir mokysime pagal ilgaamžės lietuvių dorovinės

kultūros principus, kurie nesuderinami su vulgariu intymaus asmeninio gyvenimo išviešinimu ir  masinio ekshibicionizmo skatinimu.

II.  Tolerancija galima tik bendrų vertybių pagrindu ,  dėl to toleruojant skirtumus kitose srityse. Tolerancija turi būti abipusė.

Šį pamatinį vertybinį lietuvių  bendruomenės kultūrinio gyvenimo principą ir bando apversti aukštyn kojomis  agresyvūs  homoseksualų lobistai, sėdintys net Lietuvos Respublikos Seime.

Agresyvių homoseksualų ir jų šešėlinių lobistų įtakojama žiniasklaida mums brukte bruka „naująją toleranciją“, kurios esmė – privalome besąlygiškai pritarti, palaikyti ir net skatinti svetimą gyvenimo būdą, melagingai sau, savo šeimai ir vaikams bei visai bendruomenei tvirtinti, kad jis yra geras ir teisingas, o pornografija gali būti kultūros raiškos norma, prostitucija – legali profesija, pedofilija – tik maloniu laisvalaikiu.

Europos Sąjungoje esama valstybių, atsidūrusių tokioje padėtyje, kada, bijant  paminėti Dievo vardą net jų konstitucijose, prarandami objektyvių ir universalių moralinių vertybių šaltiniai, kas leidžia kiekvienam individui skelbti savo atskirą „moralę”.

III. Agresyvaus liberalizmo skleidžiama pseudokultūra, kurią mums visomis išgalėmis bruka homoseksualai, iš tikrųjų yra pamatinių ir savitos nacionalinės kultūros subrandintų vertybių griovimas, asmens savanaudiškumo ir jo ydų iškėlimas virš dorovinės  atsakomybės.

R e i k a l a u j a m e, kad Vilniaus meras atsižvelgtų į etines ir teisines Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo nuostatas bei atšauktų leidimą 2010 m. gegužės mėn. numatytoms homoseksualių asmenų eitynėms, apginant mūsų vaikus nuo vartotojiškos pseudokultūros blogybių (smurto, kraujo, sekso, vulgarybių, nešvankumo, iškrypimų, žiaurumo) skleidimo viešojoje informacinėje erdvėje.

Lietuvos piliečių ir šeimų judėjimo vardu:    

ŠEIMOS GYNIMO CENTRAS, LIETUVIŲ TAUTINIO JAUNIMO SĄJUNGA, LIETUVIŲ TAUTINIS CENTRAS, LIETUVOS ROMUVA, PILIEČIŲ SĄŠAUKA  UŽ DORĄ IR TAUTĄ, LIETUVOS CENTRO PARTIJA, TAUTINĖ PARTIJA LIETUVOS KELIAS, JAUNOJI LIETUVA

Kviečiame visas Lietuvos organizacijas bei piliečius pasirašyti mūsų MANIFESTĄ, prisijungti ir dalyvauti, stabdant negatyvių reiškinių plitimą! NELIKIME ABEJINGI MŪSŲ VALSTYBĖS IR SAVO VAIKŲ ATEIČIAI !

Informacija teikiama: el. paštas: doralietuva@gmail.com  

Koordinatorius Romas Repšys: mob.tel. 8 613 05001  

2010.03.26

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *