Norinčiųjų grįžti į Lietuvą šalies piliečių – beveik 3800


Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad, sekmadienio ryto duomenimis, užsiregistravusių norinčių į Lietuvą grįžti šalies piliečių skaičius siekia beveik 3800.
 
„Šiandien ryte yra užsiregistravusių norinčių grįžti į Lietuvą 3734 piliečiai. Grįžo jau iki sekmadienio ryto 2284 piliečiai“, – žurnalistams sekmadienį sakė J. Narkevičius.
 
Pasak jo, apie 400 lietuvių nori grįžti iš Ispanijos.
 
„Iš Ispanijos – apie 400, toliau išsibarstymas. Dar iš Jungtinės Karalystės 200 laukia, bet manome, kad tas skaičius didės, priklausomai nuo to, ar žmonės, kurie išvažiavo ten dirbti, norės grįžti, nes tų, kurie išvažiavo atostogauti, srautas mažėja“, – sakė susisiekimo ministras.
 
Užsienio reikalų ministerija anksčiau nurodė, kad Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija nagrinėja komercinių skrydžių galimybes.
 
Komisijai yra pateikti ambasadų registracijos duomenys apie Lietuvos piliečių transportavimo poreikius. Ambasados, gavusios informaciją, susisieks su užsiregistravusiais piliečiais ir informuos juos apie komercinių skrydžių galimybes ir transportavimo kainą.
 
Jei iki išvykimo dienos buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, piliečiams rekomenduojama susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.22; 16:22
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *