Prisipirkus tortų nebeliko pinigų duonai


Kituose miestuose jau kaupiasi prabangių milžiniškų arenų statybos ir  išlaikymo patirtis: Vilniuje nėra baseinų, kuriuos galėtų lankyti už prieinamą kainą visi vaikai.

Valdžia sako, kad nėra pinigų, nes daug tenka sumokėti Jūsų minimos arenos privalomai dalies renginių nuomai (pagal ankstesnių miesto vadovų sutartis).

Šiauliuose kultūrai, menui, masiniam sportui, saviveiklai, ypač senjorų saviveiklai, labai trūksta pinigų – valdžia aiškina, kad labai daug kainuoja jų arenos išlaikymas.

Ar galima buvo padaryti kitaip Klaipėdoje? Be abejo, kad galima buvo. Teikiau, ir net ik aš, bet ir kiti miesto tarybos nariai, pasiūlymus, kurių esmė – kad arenoje atsirastų vietos daugeliui sporto klubų, saviveiklai, gal net visiems prieinamam baseinui.

Bet miesto valdžia – jei kas nors siūlo apsvarstyti, kaip padaryti geriau – iškart šaukia, kad visko neigikai – NIHILISTAI TRUKDO DIRBTI.

Ar girdėjote, kad pasiūlymai kam nors trukdytų dirbti? Jei ne – prašau atvykit į Klaipėdą – čia bet kokie pasiūlymai, nepriklausomai nuo to, kas juo pateikia ir nesvarbu iš kokios sferos, sutinkami nepaprastai priešiškai.

Pasiūlymas pasitarti su miestiečiais iššaukia dar didesnį įsiūtį.

Būsime panašūs į šeimą, kuri nusipirko naujausią mersedesą ir jachtą (areną ir Dangės krantines), o vaikams nebegali nupirkti nei būrelio, nei bilieto į baseiną, nei daržovių, nes nebeturi pinigų.

Nuotraukoje: straipsnio autorius Naglis Puteikis.

www.puteikis.lt

2010.08.09

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.