Signatarė R. Juknevičienė traukiasi iš Signatarų klubo


Europos Parlamento narė, Kovo 11-osios Akto signatarė Rasa Juknevičienė. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Po iškilmingo Kovo 11-osios minėjimo Seime Nepriklausomybės Akto signatarė Rasa Juknevičienė paprašė išbraukti ją iš Signatarų klubo narių nuo šių metų kovo 11 dienos.
 
„Negaliu būti nare struktūros, kuri kalbėti klubo vardu deleguoja žmogų, nesuvokiantį laikmečio aplinkybių. Man labai apmaudu ir gėda už Zitos Šličytės kalbą, kuri visuomenėje gali būti suprasta kaip visų signatarų nuomonė. Ukrainos karo akivaizdoje yra sunkiai suvokiama, kaip galima spjaudytis tokia baisia neapykanta“, – pareiškė europarlamentarė.
 
Jos nuomone, atsakomybė dėl šio išpuolio per Kovo 11-osios minėjimą tenka Signatarų klubo vadovybei.
 
„Signataro vardas įpareigoja ir aš nenoriu, kad jis būtų tapatinamas su neapykanta, homofobija, skaldymu. Manau, kad dėl šio išpuolio per ypatingą Lietuvai ir visai Europai dieną atsakomybė tenka klubo vadovybei“, – savo pareiškime Signatarų klubo vadovei Birutei Valionytei teigia R. iJuknevičienė.
Zita Šličytė. Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
 
ELTA jau skelbė, iškilmingą Kovo 11-osios minėjimą Seime aptemdė incidentas, kai dalis jo dalyvių paliko posėdžių salę.
 
Taip kai kurie renginio dalyviai reiškė nepasitenkinimą dėl Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatės Zitos Šličytės kalbos, kuri aštriai kritikavo valdžią, nepagarbiai kalbėjo apie seksualines mažumas. Salę paliko kai kurie parlamentarai, Vyriausybės nariai ir signatarai.
„Ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija turi ir be abejo turės ateityje neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui“, – sakė AT deputatė.
 
Jadvyga Bieliavska (ELTA)
 
2022.03.12; 05:00
print

11 komentarai

 • Dėl tiesos nereikia gėdytis
  Jus galvojat kad Jumis daugiau žavėtis
  VARGU!!!!!!!!

 • Kokia netektis,dar viena mitu kureja,pati save issidave.Ateis laikas viskas paliks ,kaip ant delno.

 • Gerbkite zodzio laisve. Gerbkite nuomoniu ivairove.

 • Ir ką gi Šličytē tokio pasakė !?
  Ogi Teisybę !!!
  Teisybę ,kuri yra kiekvieno padoraus Lietuvos žmogaus širdyje
  Kokia netektis ! išstojo iš Signatarų klubo…
  O kodėl mano nuomonės nieks neklausia ?
  Man nepatinka Laisvės Partijos priimami
  įstatymai ,brukama genderizmo idealogija…ir jų buvimas seime…
  Ne visi išdrįsta pasakyti tiesą…o Šličytė pasakė …Ačiū ❤️ jai

 • ,,deleguoja žmogų, nesuvokiantį laikmečio aplinkybių”. O, taip, Lietuva visada turėjo ,,suvokiančių laiko aplinkybes”, žinančių, kada komjaunimui vadovauti, o kada į Sąjūdį pereiti.

 • poniute koks ispuolis kokia neapykanta.moteris pasake visiska tiesa neskleiskit nesamoniu .ji tik pasake as pati ziurejau kad per geju parada tai ejo kartu su jais .o kai zmones surenge mitinga tai uzsitvere tvorom .tai ka gal neteisybe .kai moterys basom kojom del vaiku salo tai nei viena neatejo pastovet .tai kur smeiztas kur ta neteisybe .nejuodinkit moters kuri pagaliau isreze tursa visiem i akis .tai ir isejo nes tik jue visada teisus jaunimas skursta vaikam valgyt gal neturi uz ja nupirkt o jiem tik sprest uzpskaliu klausymus juokinga ir graudu .ir nepilkit pamazgu ant moters kuri teisybe isreze .mes ziurejom ir taip pat matem .tai tie kurie isejo neisklause tai patys save sumenkino . ir eikit ponios i pensija augint anuku tik atsisakykit ir pinigu

 • Labai gerai. Aciu Zitai.

 • kaip gerai kad signatarai issivalys nuo ziurkiu,skestanti laiva visada ziurkes pirmos palieka,Signatare pasake daugumos lietuviu nuomone, o sudgniauziu grupele isbego i tualeta pazaisti,o galejo ir nesugryzti,juk gabris taip nuvertino ta kovo vienuoliktaja prilygindamas spalviu parada auksciau uz kovo vienuoliktaja

 • Tiesa akis bado,reikia gerbti toki žmogų,o ne purvais drabstyti

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *