Taip prieš 65-erius metus apie Rusiją kalbėjo Vinstonas Čerčilis


Tie rusai tiesiog nenuspėjami. Savo valstiečius jie išmarino badu. Derlingiausias žemes užtvindė ir statė hidroelektrines arba užteršė atominės pramonės atliekomis.

Dabar jie yra priversti įsivežti grūdus. Aš tikėjausi, kad mirsiu dėl senatvės. Tačiau kai Rusija, praeity visą Europą maitinusi duona, pati ėmė įsivežti grūdus, supratau, kad dabar mirsiu iš juoko.

Stalinas užgrobė milžinišką agrarinę šalį ir pavertė ją žaliavų priedėliu bei atominių atliekų duobe. Tik Leninas būtų galėjęs rusus išvesti iš pelkės, į kurią pats ir įviliojo.

Tačiau Leniną jie sėkmingai nunuodijo. Kelios jų kartos degraduoja ir nesugeba savarankiškai apsirūpinti net naudingosiomis iškasenomis.  Liaudis skursta ir miršta, o diktatoriai ir jų tarnai klestės, pirks iš mūsų prabangos prekes ir kaimyninėms šalims pardavinės koncesijas.

Rusų lyderiams tai pelningiausias verslas. Todėl, jeigu mes sugebėsime išvengti jų karinės agresijos, Didžiosios Britanijos, taip pat ir kitų Vakarų Europos šalių interesas – išsaugoti SSRS kuo ilgiau. Ji yra naudinga žaliavų bazė ir gera prekybos vieta, kur galima atsikratyti morališkai pasenusios produkcijos.

Savo šalyje jie naikina kibernetiką ir genetiką – tuo geriau mums. Mes jiems parduosime sėklų ir elektronikos prietaisų. Be to, už simbolinį mokestį Rusijoje  bus galima atsikratyti atominių atliekų.

Pakaktų sustabdyti sovietų ekspansiją – ir jie patys save sunaikins be jokių iš mūsų pusės aktyvių veiksmų…

Nuotraukoje: garsus Didžiosios Britanijos politikas, premjeras Vinstonas Čerčilis (1874 – 1965), ištaręs šiuos žodžius. 

2015.03.24; 19:19

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.