Vokietijoje – JAV ir Rusijos šnipų mainai


„Focus Online“ informuoja, esą pirmą sykį po Berlyno sienos griuvimo Vokietija greičiausiai surengs tikrą Rusijos ir JAV šnipų apsikeitimo procedūrą. Taigi Vokietijos teritorijoje Kremliui bus perduota sutuoktinių Andreas ir Heidrun Anšlagų pora. O į JAV bus išleistas Valerijus Michailovas.

Tokią versiją skelbia „Focus Online“.

Priminsime savo skaitytojams, jog Rusijos nelegalai Andreas ir Heidrun Anšlagai (Andreas ir Heidrun Anschlag) per dvidešimt metų (iš viso – net 23 metus) šnipinėjo Vokietijoje. Manoma, kad ši šeima Rusijai perdavė slaptus ir itin slaptus dokumentus apie priešraketinę JAV gynybą bei NATO operacijas Libijoje, Afganistane ir kai kuriose kitose būtent šio regiono šalyse.

Už šią veiklą sutuoktiniai Anšlagai turėtų kalėti mažiausiai 10 metų kalėjime. Tokias bausmes numato Vakarų šalių įstatymai. Tačiau ponams Anšlagams greičiausiai neteks ilgai kalėti.

Pasibaigus ilgokai trukusiam teismo procesui Štutgarte, demaskuoti rusų šnipai greičiausiai sėkmingai parskris į Rusiją. Apie tai rašo visa Vokietijos spauda.

O Rusijos Federalinės saugumo tarnybos (FSB) pulkininkas Valerijus Michailovas šiuo metu atliekas bausmę už informacijos perdavimą JAV centrinės žvalgybos valdybai (CŽV). Jis nuteistas kalėti 18 metų. Jį turėtų priglausti Amerika.

Nuotraukoje: sutuoktiniai Andreas ir Heidrun Anšlagai, beveik du dešimtmečius slapta talkinę Rusijos slaptosioms tarnyboms.

Informacijos šaltinis – inotv.rt.com

2013.05.18    

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *