Andrius Kubilius: ar Premjeras leis B. Bradauskui sugriauti šalies finansus?


Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius sunerimęs dėl valdančiųjų nesugebėjimo blaiviai mąstyti apie šalies finansines problemas ir nekeliant panikos tartis su šalies bankais bei kitomis įmonėmis dėl finansinio reguliavimo pakeitimų.

„Sprendžiant su bankais ir šalies finansine sistema susijusias problemas yra būtina išlaikyti ramybę ir nenuklysti į tuščią politikavimą, nes visi šie klausimai yra per daug jautrūs visiems piliečiams. Bet koks neteisingas valdžios veiksmas, net pareiškimas ar vienas netinkamas žodis gali sukelti nepagrįstą paniką ir abejones dėl valstybės ateities. Deja, būtent tai šiuo metu vyksta Vyriausybei ir Seimui bandant nustatyti naujas pelno mokesčio mokėjimo taisykles, kurios galios ne tik šalyje veikiantiems bankams, bet ir visoms įmonėms", – teigė Seimo opozicijos lyderis A.Kubilius.

"Premjeras Algirdas Butkevičius akivaizdžiai nesugeba suvaldyti šios diskusijos ir leidžia įsiaudrinti patiems radikaliausiems socialdemokratų politikams, kurie dėl asmeninių keršto motyvų jaučia pagiežą vakarietiško kapitalo bankams ir įmonėms Lietuvoje“, – pabrėžė Seimo opozicijos lyderis A. Kubilius.

Pasak A. Kubiliaus, Premjero demonstruojamas lyderystės stygius gali leisti pasikartoti investicijų išvarymo scenarijui, jau regėtam su „Chevron“ kompanija. Taip nutiks, jei nebus sustabdyti Seimo Biudžeto ir finansų komiteto Broniaus Bradausko išpuoliai. Tiesa, šį kartą jo taikiniu tapo nebe Lietuvos istorija, o Lietuvos finansų stabilumas ir žmonių gerovė.

Nuotraukoje: Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius.

Informacijos šaltinis – tsajunga.lt

2013.10.26

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *