Apie žemės pardavimą užsieniečiams


Kai kas nors ką nors rašo, savo aprašomą dalyką sureikšmina, kad būtų geriau pastebimas, – taip mūsų rašto kultūroje viskas, ką skaitome, žiūrime, atrodo svarbu.

Taip tuo labiau tie, kas gudriai valdo Lietuvą, kelia skandalus, ištisai triukšmauja, kad tikri dalykai ir didelės laukiančios bėdos būtų (ir iš tiesų lieka) užgožtos, nepastebėtos, kaip nereikšmingos.

Tačiau šitas laiškas atkreipia dėmesį į ruošiamą Lietuvos valstybės ir žmonių pavergimą be ginklų, su teisės pagalba. 

Taigi – Lietuvos žemės pardavimas užsieniečiams.

Užkariautą teritoriją galima dar atsikovoti, tačiau nupirktą? Ši globalizacinė politika visuomenę ruošia per televiziją ir kitas "informavimo priemones": juo didesnį kąsnį pas mus ruošiasi gauti užsienio turtuoliai, juo mažiau interesų jie turi, nuduodama, kad mūsų dabartiniai vakarietiški "globėjai" globalizatoriai (suinteresuoti globalizacija asmenys) šventi kaip Popiežius.

O iš tiesų dabar vyksta trečiasis pasaulinis karas moderniais ginklais -televizija, teise. Vienoje pusėje yra pasaulinei valdžiai tarnaujanti oficialiojo Vilniaus valdžia, kuri yra globalizatorių kolaborantai, iš kitos pusės per iš aukšto nuleistą teisę, žiniasklaidą valdoma visuomenė.

Kadangi karas gudrus, visuomenė taip pat gudriai suskaldyta, be to, užbėgdami už akių pasaulinės valdžios agentai vis mala žodžius "laisvė, demokratija, asmens teisės" ir pan. Visuomenė nežino, kas jos artimu metu laukia. Lietuvos bėdos iš to ir kyla, kad Lietuvos  aukštoji valdžia dirba užsienio labai dideliems interesams, ne Lietuvos gyventojams, kaip matome. Mus paprasčiausiai apgaudinėja.

Pasak realisto gerb. Rolando Paulausko, kai suktas (vakarietis, kuris iš tiesų nieko neturi, tik valdžią prieš mus) sutinka naivų (lietuvį) – automatiškai įvyksta apgaulė – mes valdžios pagalba esame apvogti ir ateičiai per teisę mums ruošiama netgi visiška vergija, sukišant žmones į miestus, kokios dar istorija nematė.

Iš tiesų gyvename geriausiame žemės kampelyje, ir ne vien dėl to, kad čia gimę esame. Pas mus, vidutiniškai imant, daugiausiai hektare gėlo vandens ir t.t. ir t.t… Lietuvai turintis valdžią užsienis žiūri į mus su pavydu. Mūsų gyvenama teritorija nukariaujama moderniai, išjungus ginkluotą okupaciją, tačiau taip, kad Lietuvos valdžia tarnautų užsieniui tarsi po praūžusio užėmimo, kurio, kaip matome, nebuvo.

Neva globalizacija.be savo interesų ir vyksta "savaime".

Šiuo metu numatoma, kad ateityje būstų šildymą užtikrins vietiniai energetiniai ištekliai. Dabar malkų patys galime pasikirsti pasikvietę eigulį už keliasdešimt litų, o po žemės pardavimo užsieniečiams už jas reikės mokėt pora tūkstančių – mat "geradaris" užsienietis įsteigs trokštamas darbo vietas, pristeigęs čia investicijų ir biokurą mums pristatys į kiemą už kainą.

Ir per televizorių vėl bus viskas "gerai", kaip šiandien. Kaime žmogus išgyventi negalės, kaip šiandien, reikės keltis į miestą, kur laukia vergija, priklausonybė nuo pristeigtų darbo vietų, kas ir yra numatyta globalizatorių, prispausdintais pinigais, kurie bus panaikinti, ruošiamasi supirkti nenuperkamą turtą – žemę, kuri yra ir Lietuvos teritorija. Žemės nupirkti neįmanoma jokiais būdais, tą leidžia kol kas daryti tik apgaulingas visuomenės valdymas, neleidžiant jai prasižioti per be ginklų užimtą televiziją.

Kaip "apstatyta" visuomenė – laikraščiuose vyraujančių temų smulkmeniškumas stebina – vykstant pasauliniam karui prieš visuomenę, žmonės kalba apie buitį, gėles; taip šitas karas neįprastas, apgaulingas, iš pirmo žvilgsnio joks karas, tačiau žinokim, kad demokratija Lietuvoje bus tik tada, kai Lietuvos valdžia ims dirbti Lietuvai, o ne užsieniui, globalizacijai, kaip šiandien.

Praradus žemę, beliktų gyventi tik apgaulingomis iliuzijomis, o iliuzijos skatinamos. Vokiečiai vagonais gabeno Ukrainos žemę, vis tiek neišvežė, dabar bandoma tą padaryti teisine apgavyste, ant popieriaus, realiai ją užimant pasipelnijimo ir visiškos okupacijos tikslu.

Iš tiesų žemės parduoti neįmanoma, galima tik parduoti teisę naudotis ja, kas gyvenime reiškia jau ne teisę, o politikos sritį.- realų valstybės užėmimą, todėl žodžiai "parduoti" yra keistini"išnuomoti žemę užsieniečiams".

Pardavimas reiškia didžiulį konflikto užprogramavimą, todėl Lietuvos aukštojoje valdžioje esantys Lietuvos išdavikai, jeigu nenorite, tokiais būti, pats laikas apginti globalizatorių vejamą lauk Lietuvos gyventoją.

Mes vėl vienui vieni su teise surinkti dar neperžengtą 300000 parašų skaičių ruošiamam referendumui. Dėl tokio tikslo galime tą padaryti! Laiko mažai, iki vasaros liko, na, o jei iki to laiko nesusirinks nors pora tūkstančių rinkėjų parašams referendumui,tuomet…

Vytauto Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

2013.02.24

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *