Šiaulių FNTT baigė tyrimą dėl milijoninės vertės paramos sportui pasisavinimo


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdyba kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl daugiau nei 1 milijono eurų labdaros pasisavinimo sporto klube, populiarinančiame lietuvišką žaidimą ritinį ir amerikietišką biliardą (ang. pool).

Įtarimai apgaulingu apskaitos tvarkymu ir lėšų pasisavinimu pareikšti šiuo metu Pravieniškių pataisos namuose 4 metų laisvės atėmimo bausmę atliekančiam ilgamečiam Šiaulių automobilio sporto klubo prezidentui R. A.

Jis nuteistas už daugiau nei 600 tūkstančių eurų iššvaistymą ir pasisavinimą iš automobilininkų klubo.

Tyrimo metu nustatyta, kad per ketverius metus Šiauliuose registruotas sporto klubas iš įvairių rėmėjų gavo daugiau nei 1 milijoną eurų paramos. Išaiškinta, kad sporto klubas, nors ir organizavo įvairius ritinio ir amerikietiškojo biliardo turnyrus, šiems renginiams organizuoti milijoninės paramos niekaip negalėjo išleisti. FNTT tyrėjai surinko pakankamai duomenų, leidžiančių teigti, kad šio sporto klubo vadovas R. A. gautas iš rėmėjų lėšas išgrynino, o pinigus pasisavino.

Baigta baudžiamoji byla perduota Šiaulių apygardos teismui. Bausmę atliekančiam ritinio ir amerikietiškojo biliardo puoselėtojui už rėmėjų paaukotų pinigų pasisavinimą gresia nauja maksimali laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų.

Informacijos šaltinis – www.fntt.lt

2015.10.09; 04:02

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *