Barako Obamos šeimos atostogos


„Žinoma, kad kelionę poilsiui galima lyginti su didžiaisiais manevrais, ypač jei kalbama apie BARAKO Obamos šeimą ir valstybės „pirmąjį šunį“ – Bo“, – rašo Frančesko Semprinis laikraštyje La Stampa. Šią vasarą prezidentas nusprendė pailsėti Martas Vinjarde – Masačiusetso pakrantėje draugo, turtingo verslininko iš Čikagos, viloje, tolumoje nuo sostinės stresų, nedarbo ir biudžeto problemų, Artimųjų Rytų krizių bei skandalų, susijusių su saugumu“, – rašo leidinys.

Triukšmas kilo dėl šuns Bo kelionės kariniu lėktuvu. 

Visa prezidento šeima atvyko anksčiau, paskui atvyko Bo – kartu su bagažu, rezginėmis su sviediniais, lydimas aptarnaujančio personalo ir prezidento apsaugos.

Internete prasidėjo ginčai dėl atostogų: prezidentas ištaigingai ilsisi, kai tuo tarpu šalis sunkiai stojasi ant kojų. Nepasitenkinimą išprovokavo faktas, kad buvo panaudotas lėktuvas MV-22 Ospreys – hibridinis modelis, galintis kilti kaip sraigtasparnis ir skristi kaip aeroplanas.

Tai atsitiko pirmą kartą Baltųjų rūmų istorijoje ir dingstim skandalui pasitarnavo tai, kad lėktuvas buvo panaudotas šuniui Bo ir prezidento sviediniams transportuoti, sakoma straipsnyje.

Respublikonų strategas Holis Robišodas mano, kad B.Obama turėjo apsiriboti taupesniu sprendimu, pavyzdžiui, tokiu, kaip prezidento užmiesčio rezidencija Kemp Devide.

Bet salos gyventojai stojo ginti B.Obamos: „Mums gerai, kad jis čia“.

Šaltinis: La Stampa

AP nuotraukoje: JAV prezidentas Barakas Obama su savo žmona Mišele Obama.

2013.08.28

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.