rsd

„Viskas ko reikia, kad blogis triumfuotų, – tai geriems žmonėms nieko nedaryti.“ Taip yra pasakęs Edmund Burke.

Lietuva šiuo metu yra tragiškai, katastrofiškai, juodai nugirdyta.

O didžiausia nelaimė ta, kad žmonės iki šiol to nesupranta. Per ilgametį atviros ir slaptos reklamos įtaigojimą susiformavo „nuzombinto“ žmogaus savižudiškos nuostatos, išreiškiamos tokiais terminais kaip „kultūringas“, „saikingas“, „proginis“ gėrimas.

Tiksliau reikėtų sakyti ne gėrimas, o savęs nuodijimas. Nugirdytas, su alkoholio „išplautomis“ smegenimis žmogus to jau nesuvokia.

Continue reading „Gyventi ar gerti?“

skrinskas_slaptai

Kinijoje penktadienį trims narkotikų platintojams iš Japonijos įvykdyta mirties bausmė. Tris japonus Kinijos teismas pripažino kaltais dėl sintetinių narkotikų platinimo.

Kinijoje nėra narkomanijos dėl vienos labai paprastos priežasties. Už narkotikų platinimą ten baudžiama vieša mirties bausme stadione. Kiekvienais metais už narkotikų platinimą mirtimi nubaudžiama nuo 13 iki 48 žmonių.

Norinčių platinti narkotikus Kinijoje nėra. O pas mus kaip? Iš Tadžikistano žmogus atvežė 3 kg narkotikų, o jam – 3 metai lygtinai: eik, vežk toliau. Tuo tarpu Kinijoje už dvi dozes, rastas kišenėje – vieša mirties bausmė. Juk viena dozė sau, o antra – kitam. O jeigu tik viena dozė kišenėje – 8 metai kalėjimo.

Continue reading „Narkotikų platintojams Kinijoje – mirties bausmė“

taivanis

Filipinų vyskupų konferencija įspėjo visuomenę saugotis Vašingtone įsikūrusios abortistų organizacijos, pasivadinusios Catholics for Choice (CFC), kuri pilnai remia prezervatyvų tiekimo programą Filipinuose. Vysk. Bastes sakė, kad CFC vykdoma abortų ir kontracepcijos propaganda yra prieš Dievo valią, prieš Bažnyčios mokymą. Mes gerbiame gyvybę, kurią mums Viešpats davė. Mes negalime tiesiog žaisti su žmogaus reprodukcijos dieviška jėga. Štai kodėl katalikų bažnyčia yra prieš tai. Filipinų vyskupai pasmerkė vyriausybės iniciatyvą nemokamai tiekti prezervatyvus kovai su ŽIV ir AIDS Maniloje ir kituose rajonuose. O taip pat prieš seksualinį mokymą mokyklose. Prezervatyvų platinimas prasidėjo vasario 13 d. Vyskupai sako, kad tokia valdžios politika veda prie palaidumo skatinimo ir kvietė prieš tai protestuoti. Kontracepciją priimantys katalikai turėtų rimtai patyrinėti savo sąžinę, kiek ji atitinka katalikišką mokymą. Nėra tokios būklės, kaip būti pusiau kataliku, sakė vyskupas.

Continue reading „Milijonas Taivanio dolerių už šūkį, kuris skatins gimstamumą“

skrinskas_slaptai

Amerikos dienraštis New York Times metė atvirą kaltinimą popiežiui Benediktui XVI. Atsakydama į šį labai rimtą, bet visiškai nepagrįsta ir dėl to įžūlų kaltinimą, Šventojo Sosto spaudos salė paskelbė notą, kuria paaiškina Niujorko laikraščio ištrauktą kunigo Murphy‘io atvejį. 

JAV prezidentas Barack Obama privačiai pasirašė žadėtą  executive order,  kuriuo tarsi abortai neturėtų būti finansuojami pagal naują sveikatos draudimo įstatymą. Dalyvavo Rep. Bart Stupak (D-Mich.) ir pusė tuzino demokratų.

Kovo 28 d. sueina 20 metų, kai Belgijoje buvo legalizuoti abortai. Ta proga Briuselyje organizuojamas pirmasis ŽYGIS UŽ GYVYBĘ. Renkamasi 2:30 prie Karališkųjų Rūmų. Žygio organizatorius Simon De Keukelaere, kuris studijuoja Romos Laterano universitete, interviu sakė, kad žymūs pasikeitimai įvyko, kai dėl amžiaus atsistatydino Briuselio arkivyskupas kardinolas Daneels. Jis buvo Europos vyskupų ,,liberalaus“ sparno lyderis. Arkivysk. Daneels pakeitė arkivysk. André-Joseph Léonard, kuris  entuziastingai palaikė ŽYGIO UŽ GYVYBĘ iniciatyvą. “Jis labai, labai palaikė idėją nuo pradžių ir pats dalyvaus ŽYGYJE,“ – sakė de Keukelaere.

Continue reading „Britanijos narkotikų pirklys buvo nuteistas 30 metų kalėjimo“

kibernetinis_seksas 002

vtv.lt. R.J.Dagys: ES išmiršta, nes naikina šeimos institutą. Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas pažymėjo, kad Europos Sąjungoje gyvena 5 proc. visų pasaulio gyventojų, ateityje tas skaičius gali dar sumažėti ir siekti tik 4 ar net 3 procentus. „Tokia demografinė padėtis yra šeimos instituto naikinimo pasekmė, Europos Sąjunga neturi aiškios šeimos politikos, o jos socialinę politiką galima būtų įvardinti kaip turtingo pasilaidojimo politiką, nes gimstamumo problemų nesprendžia iš esmės“.

balsas.lt. Lietuvos biliardo federacijos prezidentas 44 metų Geistys Mickus vakar net išraudęs iš susijaudinimo tikino tikrai nenorėjęs įžeisti homoseksualų. Vilniaus centre įsikūrusiam biliardo klubui „Fuksas“ kaip perkūnas iš giedro dangaus trenkė žinia, kad jo vadovai galbūt galėjo diskriminuoti savo klientus lytinės orientacijos pagrindu, nes per Valentino dieną surengė mišrių porų turnyrą, rašo „Lietuvos rytas“. Šią savaitę klubas gavo lygių galimybių kontrolierės raštą, kuriame pranešta apie pradėtą tyrimą ir paprašyta pasiaiškinti dėl skelbimo, kuriame „Fuksas“ esą leido varžytis tik tradicinės lytinės orientacijos poroms.

Continue reading „Pagrindinė skyrybų priežastis tarp airių – internetinė pornografija ir kibernetinis seksas“

desantnik_1

Sociologų duomenimis, kas antras 40 metų amžiaus Rusijos vyras neišgyvens iki pensijos, sakė archimandritas Tichonas.  Роспотребнадзор duomenimis, Rusijoje 33 proc. berniukų nuo 13 metų alkoholį vartoja kasdien. Tokių mergaičių yra 20 proc.  Dažniausiai – tai alus ir alkoholiniai kokteiliai. Dėl alkoholio sukeltų priežasčių kasmet Rusijoje žūsta apie 700 tūkst. žmonių. Pagrindinės priežastys: agresyvus alkoholio vartojimo primetimas per TV reklamą ir alkoholio super pasiekiamumas kainų atžvilgiu. Maskvoje alaus butelį galima įsigyti už 27 rublius, o provincijoje – ir už 20 rub.

Continue reading „Kas antras 40-ies metų amžiaus Rusijos vyras neišgyvens iki pensijos“

sijonas

Ikoninis švelnios mažos Anglijos mokyklos mokinės su savo uniforma atvaizdas gali tapti praeities dalyku, jei vyriausybė pritars  “žmogaus teisių komisijai“ (“human rights commission)”. Ji paskelbė, kad mergaičių suknelės diskriminuoja tas mokines, kurios nori būti berniukais, šią savaitę pranešė Equality and Human Rights Commission (EHRC). Išsamiame 68 puslapių raporte pabrėžiama, kad mergaičių suknelės gali būti diskriminacinės ir jos gali pažeisti “transseksualų“ teises. Kodėl jos gali būti diskriminacinės ir pažeisti „Transseksualų“ teises, – nepaaiškinama.

Continue reading „Mergaičių suknelės gali būti diskriminacinės ir pažeisti “transseksualų“ teises?“

televizorius

Australijos tyrėjų grupė iš Baker IDI Heart and Diabetes Institute, vadovaujama Dr. David Dunstan, atrado, kad širdies kraujagyslių ligų mirtingumas pas suaugusius priklauso nuo TV žiūrėjimo. Buvo nustatyta, kad viena TV žiūrėjimo valanda per dieną širdies kraujagyslių ligas padidina 18 proc. Visų mirties atvejų riziką padidina 11 proc., o nuo vėžio mirties riziką padidina 9 proc. Tyrime dalyvavo 8 800 žmonių nuo 6 metų. O tie kurie žiūri TV keturias ir daugiau valandų per dieną, padidina širdies kraujagyslių ligų mirties riziką 80 proc.

Otava. Institute of Marriage and Family Canada paskelbė naują tyrimą apie 14-19 m. jaunuolius. Rasta, kad  tiek mergaitės, tiek berniukai, kurie rūko marihuaną atitinkamai yra 60 proc. ir 49 proc. labiau įsitraukę į paleistuvavimą.  Jaunuoliai, vartojantys narkotikus ir alkoholį, dažniau pasiduoda rizikingam seksualiniam elgesiui. Tyrimas atskeildė ryšį tarp mergaičių bandymų nusižudyti ir paleistuvavimo.

Continue reading „Televizoriaus žiūrėjimas didina galimybę susirgti širdies kraujagyslių ligomis“

rs

Jungtinių Tautų Ekonomikos ir socialinių reikalų departamentas paskelbė naują raportą. 2045 metais pasaulyje pirmą kartą senų žmonių bus daugiau nei vaikų ir ”demografinė žiema“ sukels didelius socialinius neramumus.  Pagal “World Population Ageing 2009”, 22 proc. viso pasaulio gyventojų bus vyresni nei 60 metų. ”Mokyklos bus pertvarkomos į senelių namus. Žaidimų aikštelės taps kapinėmis“, sakė “Už gyvybę” lyderis Don Feder. ”Kas dirbs mūsų gamyklose ir fermose? Iš kur ateis policijos, gydytojų, slaugytojų, gaisrininkų personalas?“, klausė jis. 

Didžiosios Britanijos lordas Carey sakė, kad šalis turi apsaugoti savo krikščionišką paveldą, nes kitu atveju žlugs “socialinė harmonija“. Lord Carey pabrėžė: “Manau, mums reikia tvirtesnės bažnyčios. Mes, krikščionys, esame labai minkšti ir leidžiame kitiems žmonėms lipti mums ant galvos ir mes neesame tokie tvirti, kokie norėtume būti, išreikšdami savo tikėjimą, kadangi nenorime kitų liūdinti”.

Continue reading „Mokyklos bus pertvarkomos į senelių namus…“

skrinskas_slaptai

Rusijoje vos ne dvigubai pabrangus alkoholiniams gėrimams, Lietuvoje baigiasi iš Kaliningrado srities pargabentų svaigalų nelegalios prekybos era. Mat pasipelnyti iš to tampa neįmanoma. Pasienio ir muitinės pareigūnai tikina iškart po Naujųjų pastebėję mažėjantį rusiško alkoholio vežėjų srautą.

Lietuva lepina persigėrusiuosius. Didžiąsias metų šventes prie buteliais nukrauto stalo pradėję švęsti keliomis savaitėmis anksčiau ir baigiantys vėliau gyventojai jau registruojasi į eilę stacionariai detoksikacijai Panevėžio priklausomybės ligų centre. Vieno tokio paciento maistui per parą skiriama maždaug 11 litų. Tai beveik du kartus daugiau nei ligonių maistui daugelyje kitų ligoninių.

Continue reading „Lietuva – išsivaikščiojanti, išmirštanti, prasigerianti?“

indenas_1

Žuvis genda nuo galvos. Indėnai buvo sunaikinti ugniniu vandeniu, nes jų vadų protas permirko alkoholiu. Deja, ir Lietuvoje nebeliko skaidrių smegenų vadų, kad suprastų nacionalinę nelaimę – genocidą, kurį atlieka laisvai pardavinėjamas ir sumaniai reklamuojamas alkoholis.

Jie nemato šimtų tūkstančių gimstančių debilų, jie nemato šimtais žūstančių ir tūkstančiais invalidais liekančių girtų vairuotojų, jie nemato prasigėrusių šeimų, uždarinėjamų bažnyčių ir mokyklų. Nemato sparčiai nykstančių kaimų ir miestelių. Jie nemato smurtaujančių vyrų prieš moteris ir vaikus. “O jeigu aklas aklą ves, abu į duobę įkris.” Mt.15,14.  O nuo alkoholio apakę vadai visą tautą veda į duobę.

Continue reading „Lietuvoje alkoholio taškų daugiau nei Rusijoje?“