skrinskas_slaptai

Kinijoje penktadienį trims narkotikų platintojams iš Japonijos įvykdyta mirties bausmė. Tris japonus Kinijos teismas pripažino kaltais dėl sintetinių narkotikų platinimo.

Kinijoje nėra narkomanijos dėl vienos labai paprastos priežasties. Už narkotikų platinimą ten baudžiama vieša mirties bausme stadione. Kiekvienais metais už narkotikų platinimą mirtimi nubaudžiama nuo 13 iki 48 žmonių.

Norinčių platinti narkotikus Kinijoje nėra. O pas mus kaip? Iš Tadžikistano žmogus atvežė 3 kg narkotikų, o jam – 3 metai lygtinai: eik, vežk toliau. Tuo tarpu Kinijoje už dvi dozes, rastas kišenėje – vieša mirties bausmė. Juk viena dozė sau, o antra – kitam. O jeigu tik viena dozė kišenėje – 8 metai kalėjimo.

Continue reading „Narkotikų platintojams Kinijoje – mirties bausmė“

taivanis

Filipinų vyskupų konferencija įspėjo visuomenę saugotis Vašingtone įsikūrusios abortistų organizacijos, pasivadinusios Catholics for Choice (CFC), kuri pilnai remia prezervatyvų tiekimo programą Filipinuose. Vysk. Bastes sakė, kad CFC vykdoma abortų ir kontracepcijos propaganda yra prieš Dievo valią, prieš Bažnyčios mokymą. Mes gerbiame gyvybę, kurią mums Viešpats davė. Mes negalime tiesiog žaisti su žmogaus reprodukcijos dieviška jėga. Štai kodėl katalikų bažnyčia yra prieš tai. Filipinų vyskupai pasmerkė vyriausybės iniciatyvą nemokamai tiekti prezervatyvus kovai su ŽIV ir AIDS Maniloje ir kituose rajonuose. O taip pat prieš seksualinį mokymą mokyklose. Prezervatyvų platinimas prasidėjo vasario 13 d. Vyskupai sako, kad tokia valdžios politika veda prie palaidumo skatinimo ir kvietė prieš tai protestuoti. Kontracepciją priimantys katalikai turėtų rimtai patyrinėti savo sąžinę, kiek ji atitinka katalikišką mokymą. Nėra tokios būklės, kaip būti pusiau kataliku, sakė vyskupas.

Continue reading „Milijonas Taivanio dolerių už šūkį, kuris skatins gimstamumą“

olson

Švedijos Tautinis Demokratinis jaunimas kreipėsi į Lietuvos žmones, įspėdamas apie pavojus, kylančius dėl homoseksualų paradų. „Mes norėtume paaiškinti, kad Birgitta Ohlsson nekalba visų Švedijos žmonių vardu. Birgitta priklauso nedidelei ekstremalių liberalų grupei, kuri kovoja dėl vis labiau ir labiau degeneravusios Europos. Deja, ši maža liberalų grupė Švedijoje turi labai daug galių. Savo nuopuolį jie nori išplatinti aplink po pasaulį. Ir tai – ne vien švediškas fenomenas. Visoje Europoje yra stiprių jėgų, norinčių sunaikinti Europą. Tačiau, kaip ir visoje Vakarų Europoje, Švedijoje tam yra priešinamasi. Mes nemanome, kad perversijų vieta yra gatvėse. Be to, mes remiame tradicines šeimas, kurios yra visuomenės pagrindas.

Continue reading „Birgitta Ohlsson priklauso nedidelei ekstremalių liberalų grupei“

skrinskas_slaptai

Amerikos dienraštis New York Times metė atvirą kaltinimą popiežiui Benediktui XVI. Atsakydama į šį labai rimtą, bet visiškai nepagrįsta ir dėl to įžūlų kaltinimą, Šventojo Sosto spaudos salė paskelbė notą, kuria paaiškina Niujorko laikraščio ištrauktą kunigo Murphy‘io atvejį. 

JAV prezidentas Barack Obama privačiai pasirašė žadėtą  executive order,  kuriuo tarsi abortai neturėtų būti finansuojami pagal naują sveikatos draudimo įstatymą. Dalyvavo Rep. Bart Stupak (D-Mich.) ir pusė tuzino demokratų.

Kovo 28 d. sueina 20 metų, kai Belgijoje buvo legalizuoti abortai. Ta proga Briuselyje organizuojamas pirmasis ŽYGIS UŽ GYVYBĘ. Renkamasi 2:30 prie Karališkųjų Rūmų. Žygio organizatorius Simon De Keukelaere, kuris studijuoja Romos Laterano universitete, interviu sakė, kad žymūs pasikeitimai įvyko, kai dėl amžiaus atsistatydino Briuselio arkivyskupas kardinolas Daneels. Jis buvo Europos vyskupų ,,liberalaus“ sparno lyderis. Arkivysk. Daneels pakeitė arkivysk. André-Joseph Léonard, kuris  entuziastingai palaikė ŽYGIO UŽ GYVYBĘ iniciatyvą. “Jis labai, labai palaikė idėją nuo pradžių ir pats dalyvaus ŽYGYJE,“ – sakė de Keukelaere.

Continue reading „Britanijos narkotikų pirklys buvo nuteistas 30 metų kalėjimo“

kibernetinis_seksas 002

vtv.lt. R.J.Dagys: ES išmiršta, nes naikina šeimos institutą. Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas pažymėjo, kad Europos Sąjungoje gyvena 5 proc. visų pasaulio gyventojų, ateityje tas skaičius gali dar sumažėti ir siekti tik 4 ar net 3 procentus. „Tokia demografinė padėtis yra šeimos instituto naikinimo pasekmė, Europos Sąjunga neturi aiškios šeimos politikos, o jos socialinę politiką galima būtų įvardinti kaip turtingo pasilaidojimo politiką, nes gimstamumo problemų nesprendžia iš esmės“.

balsas.lt. Lietuvos biliardo federacijos prezidentas 44 metų Geistys Mickus vakar net išraudęs iš susijaudinimo tikino tikrai nenorėjęs įžeisti homoseksualų. Vilniaus centre įsikūrusiam biliardo klubui „Fuksas“ kaip perkūnas iš giedro dangaus trenkė žinia, kad jo vadovai galbūt galėjo diskriminuoti savo klientus lytinės orientacijos pagrindu, nes per Valentino dieną surengė mišrių porų turnyrą, rašo „Lietuvos rytas“. Šią savaitę klubas gavo lygių galimybių kontrolierės raštą, kuriame pranešta apie pradėtą tyrimą ir paprašyta pasiaiškinti dėl skelbimo, kuriame „Fuksas“ esą leido varžytis tik tradicinės lytinės orientacijos poroms.

Continue reading „Pagrindinė skyrybų priežastis tarp airių – internetinė pornografija ir kibernetinis seksas“

desantnik_1

Sociologų duomenimis, kas antras 40 metų amžiaus Rusijos vyras neišgyvens iki pensijos, sakė archimandritas Tichonas.  Роспотребнадзор duomenimis, Rusijoje 33 proc. berniukų nuo 13 metų alkoholį vartoja kasdien. Tokių mergaičių yra 20 proc.  Dažniausiai – tai alus ir alkoholiniai kokteiliai. Dėl alkoholio sukeltų priežasčių kasmet Rusijoje žūsta apie 700 tūkst. žmonių. Pagrindinės priežastys: agresyvus alkoholio vartojimo primetimas per TV reklamą ir alkoholio super pasiekiamumas kainų atžvilgiu. Maskvoje alaus butelį galima įsigyti už 27 rublius, o provincijoje – ir už 20 rub.

Continue reading „Kas antras 40-ies metų amžiaus Rusijos vyras neišgyvens iki pensijos“

sijonas

Ikoninis švelnios mažos Anglijos mokyklos mokinės su savo uniforma atvaizdas gali tapti praeities dalyku, jei vyriausybė pritars  “žmogaus teisių komisijai“ (“human rights commission)”. Ji paskelbė, kad mergaičių suknelės diskriminuoja tas mokines, kurios nori būti berniukais, šią savaitę pranešė Equality and Human Rights Commission (EHRC). Išsamiame 68 puslapių raporte pabrėžiama, kad mergaičių suknelės gali būti diskriminacinės ir jos gali pažeisti “transseksualų“ teises. Kodėl jos gali būti diskriminacinės ir pažeisti „Transseksualų“ teises, – nepaaiškinama.

Continue reading „Mergaičių suknelės gali būti diskriminacinės ir pažeisti “transseksualų“ teises?“

skrinskas_slaptai

Per Valentino dieną Prancūzijos homoseksualai planavo demonstratyviai “bučiuotis“ prieš Paryžiaus Notre Dame katedrą. Bet jaunųjų patriotų ir katalikų jėgomis buvo nuvaryti šalin. Kai kurie katalikų ir patriotų interneto tinklapiai sukvietė katalikus “tvirtai ir mandagiai duoti atkirtį provokacijai“. Žmones į akciją kvietė su šūkiu ,,Prancūzija nėra naktiklubis.“ Policija pasiūlė demonstracijos organizatoriams pakeisti vietą. Homoseksualai paklausė, bet kai kurie nesutiko. Tada apie 200 jaunų katalikų pradėjo šaukti ant demonstrantų. Tarp abejų grupių stojo policija ir gėjų aktyvistai buvo nustumti nuo katedros. Jaunimas skandavo „Habemus Papam!“ – ar  ,,Mes turime popiežių.“

Būtinų vaistų tiekimas nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems Haičio žmonėms vėluoja ištisas savaites dėl prezervatyvų. Jų tiek daug prigabenta, kad prezervatyvai užima net 70 proc. sandėliavimo vietų, skirtų vaistams.

Continue reading „Abortus palygino su nacių okupacijos žiaurumais“

homoseksualu_paradai

Paryžius. Prancūzų homoseksualų organizacija šį sekmadienį per Šv. Valentino dieną Notre Dame katedroje organizuoja po pamaldų 5 minučių trukmės bučiavimąsi. Vadovas Arthur Vautier sakė Paryžiaus homoseksualų žurnalui Tetu, kad tokia demonstracija reiškia “iššūkį bažnyčiai dėl meilės ir “santuokos“ tarp gėjų ir tarp lesbiečių. Praėjusį kartą buvo susirinkę virš šimto homoseksualų. Krikščionys raginami “tvirtai ir drąsiai“ atsakyti homoseksualų naujai provokacijai. Pastebima, kad homoseksualai tokių demonstracijų neorganizuoja Paryžiaus Didžiojoje mečetėje.

Continue reading „Po pamaldų demonstruos penkerių minučių trukmės bučiavimąsi“

skrinskas_slaptai

Rusijoje vos ne dvigubai pabrangus alkoholiniams gėrimams, Lietuvoje baigiasi iš Kaliningrado srities pargabentų svaigalų nelegalios prekybos era. Mat pasipelnyti iš to tampa neįmanoma. Pasienio ir muitinės pareigūnai tikina iškart po Naujųjų pastebėję mažėjantį rusiško alkoholio vežėjų srautą.

Lietuva lepina persigėrusiuosius. Didžiąsias metų šventes prie buteliais nukrauto stalo pradėję švęsti keliomis savaitėmis anksčiau ir baigiantys vėliau gyventojai jau registruojasi į eilę stacionariai detoksikacijai Panevėžio priklausomybės ligų centre. Vieno tokio paciento maistui per parą skiriama maždaug 11 litų. Tai beveik du kartus daugiau nei ligonių maistui daugelyje kitų ligoninių.

Continue reading „Lietuva – išsivaikščiojanti, išmirštanti, prasigerianti?“

indenas_1

Žuvis genda nuo galvos. Indėnai buvo sunaikinti ugniniu vandeniu, nes jų vadų protas permirko alkoholiu. Deja, ir Lietuvoje nebeliko skaidrių smegenų vadų, kad suprastų nacionalinę nelaimę – genocidą, kurį atlieka laisvai pardavinėjamas ir sumaniai reklamuojamas alkoholis.

Jie nemato šimtų tūkstančių gimstančių debilų, jie nemato šimtais žūstančių ir tūkstančiais invalidais liekančių girtų vairuotojų, jie nemato prasigėrusių šeimų, uždarinėjamų bažnyčių ir mokyklų. Nemato sparčiai nykstančių kaimų ir miestelių. Jie nemato smurtaujančių vyrų prieš moteris ir vaikus. “O jeigu aklas aklą ves, abu į duobę įkris.” Mt.15,14.  O nuo alkoholio apakę vadai visą tautą veda į duobę.

Continue reading „Lietuvoje alkoholio taškų daugiau nei Rusijoje?“

pedofilai_1

„СОРАТНИК“ 2009`4. Tyrimai parodė, jei žmogus išgeria kasdien daugiau, nei 15 ml spirito, mirtingumas didėja. (Шевченко Н.М. Кардиология. – М., 2004. – С.132). Atlikus meta-analizę 200 tyrimų apie mažų alkoholio dozių naudojimą (apie 25 gr. alkoholio kasdien), rasta, kad išaugo tokių susirgimų skaičius: cirozė, alkoholizmas, viršutinių kvėpavimo, skrandžio, krūtinės organų vėžys, hemoraginis insultas, pankreatitas. Atlikus didelį 44187 meno-pauzėje esančių moterų tyrimą, kurios kasdien vartojo po 20 gr alkoholio kasdien, krūties vėžio rizika padidėjo 28%. Kasdieninis net 10 gr. alkoholio priėmimas sukelia kancerogeninį efektą. Po alkoholio pavartojimo kraujyje padidėja katecholaminų koncentracija (adrenalinas, noradrenalinas)… Aluje ir vyne yra tiramino, kuris turi hipertenzinį (t.y. padidinantį arterinį spaudimą) poveikį.

Continue reading „“Ne tik apynasris spaudos laisvei, bet ir mirties civilizacijos pagerbimas”“

skrinskas_slaptai

Respublika.lt 2009 09 24 Europa nori atskiesti Lietuvą. Nors į Lietuvą plūsta šimtai pabėgėlių iš Gruzijos, Kinijos ir kitų Azijos valstybių, euroklerkai įpareigojo mus dar pasidalyti šimtais prieglobsčio prašytojų su ES šalimis. Mūsų pareigūnai tikina, kad tai jau keltų grėsmę saugumui, tačiau Europos Komisijos sprendimams niekas nesiryžta priešintis. Migracijos departamento duomenimis, vien per šių metų aštuonis mėnesius prieglobsčio Lietuvoje prašėsi 259 pabėgėliai. Dar 2915 piliečių iš trečiųjų šalių prašė leisti dirbti Lietuvoje (leista apie 2900 asmenų). 2600 trečiųjų šalių piliečių vyko pas Lietuvoje jau gyvenančius savo artimuosius, 951 – studijuoti ar mokytis. 2008-aisiais prieglobstis suteiktas 465 pabėgėliams.

Tačiau net ir įvertinus šią statistiką, EK netaiko išlygų Lietuvai. http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/

Balsas.lt 2009.09.24 Alkoholikų vaikams – psichologinių problemų palikimas. http://www.balsas.lt/print/310823

Continue reading „“Europa nori atskiesti Lietuvą”“

skrinskas_slaptai

LIETUVOS IDĖJA. Reikia pažvelgti į Lietuvos kiek tolimesnę ateitį, nei siekia naujų rinkimų data. Reikia visapusiškesnio požiūrio į Lietuvą, nei mato politinių partijų parsidavusi konjunktūra. Dėl vykdomos antikrikščioniškos mirties kultūros politikos (sekso, iškrypimų, abortų, eutanazijos ir kt.), propagandos ir dėl sparčios demografinės kaitos Europa po kelių dešimtmečių taps islaminiu kalifatu.

Kaip Lietuva prievartaujama, parodo radikali reakcija į įstatymą, kuriuo siekiama apsaugoti vaikus nuo homoseksualų propagandos. Nors 85 proc. Lietuvos gyventojų už tokį įstatymą, apie demokratiją nekalbama. O čia jau principinis klausimas: ar mes būsime Lietuva, ar iškrypėlių žemė?

Galime kurti LDK pagrindu Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, gal Gruzijos ir Armėnijos Šveicarijos kantonų pavyzdžiu savarankiškų valstybių aljansą, susietą bendra idėja, išlaikant narystę kitose struktūrose. Tad jei mums svarbus kultūrinis, nacionalinis, religinis išlikimas – sutvirtėjimas – ir ėjimas į ateitį, tą kelią į ateitį turime tiesti.

Lietuva turi būti šventas žodis kiekvienam jos piliečiui.

Nuotraukoje: “Pro Vita” rengėjas kunigas Robertas Skrinskas.

Continue reading „“Nes tylėjimas reiškia sąjungą su Liucifieriu”“

spalvoti prezervatyvai

PAISLEY, Scotland, 2009 08 04 (LSN) – Škotų mokslininkai nustatė, kad lytiniai santykiai be prezervatyvų daro žmones laimingesnius, nei „saugus seksas“ su prezervatyvais. Kuo rečiau žmonės naudoja prezervatyvus, tuo jų protinė sveikata geresnė. Studija vadinasi „Condom Use for Penile-Vaginal Intercourse is Associated with Immature Psychological Defense Mechanisms.“ Prof. Stuart Brody iš vakarų Škotijos Paisley universiteto apklausė 111 portugalų vyrų ir 99 moterų apie lytinį gyvenimą ir protinę būklę per pastarąjį mėnesį. Tyrimą išspausdino žurnalas Archives of Sexual Behaviour. Studijos tikslas buvo patikrinti Zigmanto Froido teoriją, kad, „naudojimas nesubrendusių psichologinių mechanizmų tiesiogiai atitinka prezervatyvų naudojimą per lytinius santykius, bet yra atvirkščias lytinių santykių be prezervatyvų dažnumui.“

Continue reading „Škotų mokslininkai nustatė, kad lytiniai santykiai be prezervatyvų daro žmones laimingesnius“